İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Satış Satılık oyun blog sitesi

ahmeetsn

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Site adresi: oyunhaberi . net
Site için istenen fiyat: 500tl (fiyatta indirim yapabilirim)
Sitenin aylık getirisi: 1 veya 2tl (haber yazıldığı zaman miktar artıyor)
Sitenin açılış tarihi: 22.02.2019 Bitiş tarihi 22.02.2021 (600 küsur günü mevcut)
Kategori, sitenin içeriği nedir: oyun blog
Günlük hit sayısı: 10 - 20 arası haber girişi olduğunda daha fazla.
Ziyaretçi kaynağı: %85 organik arama.
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: DA: 8 PA: 21
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik dahil
Hosting dahil midir: hayır 1 hafta idare edilir.
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: dahil
Yazılım lisans sonlanma zamanı: sonsuz
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: sorun yoktur.

Adsense satışa dahil değildir, Adsense site üzerinden alınmadı farklı sitelerim mevcut içerisinde bu sebeple dahil değildir.
Forum üzerinden makaleler yazdırdım, birazda yabancı kaynakları Türkçeye çevirdim tüm makaleler yoast seo Uyumlu.
90 kadar makale mevcut.

Oyun Haberi, PUBG ghost nedir vb. Gibi kelimelerde ilk sırada yer alıyor. Yakında oyun İncelemeleri kelimesinde de ilk sıraya gelecekti.

Forum üzerinden güzel Backlink kaynakları aldım, Erhan abinin paketi vs.

Sosyal medya hesapları satışa dahil. İnstagram hesabını organik kasıyorum takibe takip 1.4k takipçisi olması lazım sürekli aktif şekilde ilerliyor. Tüm sosyal medya hesapları devredilecek.

Konuyu mobilden açtığım için unuttuğum noktalar olabilir. Gördüğümde ekleme yapacağım.

EK: onesignal takipçisi mevcut haber yazıldığında, yazılarımızı takip edenler mevcut.

Bundle'da 680 takipçi mevcut.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5