İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Oyun Domainleri - Yetişen Alır - 69 Adet Yaşlı Ve Tam Keyword

DomainTicaret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SATILIK ARANMA HACİMLİ VE YAŞLI OYUN DOMAİNLERİ

Merhaba

Domainler yıllardır elimde tuttuğum içlerinde oldukça beğendiğim domainlerin yer aldığı arşivimdendir. Yeni projelerimizde yaşadığım nakit sıkıntısı nedeniyle bi kısmını satacağım.

- Kesinlikle teklif usulü satıştır çünki şimdiye kadar satmayı hiç düşünmediğim için tek tek fiyatlandıramadım, gelen tekliflere göre düşüneceğim, mantıklı gelen teklife üçe beşe bakmayıp, sattım diyeceğim. Lütfen fiyat sormayınız.

- Tekliflerinizi özel mesaj ile veya mail adresimize gönderiniz. Sadece ilgilendiğimiz veya pazarlık yapılabilir gördüğümüz tekliflere dönüş yapılacaktır, zaman yetersizliğinden dolayı olumsuz dönüş yapamayacağız.

mail: [email protected]

- Konu satış konusudur, fikir alışverişi için açılmamıştır. Şu domain iyi, şu domain kötü veya şunu eder şunu etmez gibi satış baltalayıcı muhabbetleri kesinlikle istemiyoruz.

- Domainler hakkında çok fazla birşey söylememe gerek yok, zaten gerekli ufak tefek detayları resimde belirttim.

- Domainlerin hiçbirinin bilinen ban vs. gibi ceza durumları yoktur, yinede alıcı arkadaşımız incelesin.

- Domainlerin isimlerini konuda geçirmeyiniz. Domain numarası ile sorabilirsiniz soracaklarınızı.

Satıştaki üç dört karakter domain konumuzuda incelemek isterseniz link aşağıdadır:

Satılık 3-4 Karakter Domainler

satilik-oyun-domainleri-1.png
satilik-oyun-domainleri-2.png

DomainTicaret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış günceldir. Satılanlar silinerek yenileri eklenmeye devam edecektir. Elimde projelendirmeye fırsat bulamadığım çok fazla domain var ve arşivi bayaa küçültmeye kararlıyım. Alan arkadaşlarıma şimdikten hayırlı olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5