İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık oyun sitesi komple

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.oyunhane.net pr=3

hit : http://extremetracking.com/open;unique?login=tefos

adsense reklamlarını çıkaramadım sanırım sitenin adsenden banlı olma durumu var ama hala maillimin cevabı gelmedi fiyat tekliflerinizi yazın sitenin değerinide siz belirleyin

fiyat verirken sadece scriptte şu kadar veririm yada script + domain ne şu kadar veririm diyerek atın

sadece 23-24 mayis da adwords kullanıldı şimdi herhangi bir reklam falanı yok gelen hitler google ağırlıklı son günlerde

C

Cyber Coder

Misafir
benim kafamda bir fiyat yok. Siz düşündüğünüz fiyatı verirseniz sevinirim

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site + domaine 100 ytl veririm.
not: kusura bakma yanlış yazmışım onun için düzenledim.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek domain satmıcam ya script yada domain + script
+
fiyat olarak forumda sıfır oyun sitesi yapan ve satan arkadaşlar vardı pr=0 ve bos db ile oyunsuz siteler için istenilen rakam belliydi buna göre değerlendirin isterseniz fiyat konusunu

lahmacun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site

Merhaba,
evet o arkadaşlardan biride benim.
Siten için emek vermişsin tabi istediğin fiyatı istemen hakkın ancak göz önünde bulundurman gereken bir kaç konu var sanırım.
1. si pr nin bir işe yaradığını düşünmüyorum.
2. si herkes bedava oyun dağıtıyor artık forumlarda
3. sü site biraz boş ve basit kalmış sanki.

Bence bi iş yapacaksanız " bak eleman yapmış bende yapayım, o şu fiyattan vermiş bende veririm" gibi düşüncelere kapılmayın. Emeğinizin karşılığını isteyin. Fazlasını değil.

Ha bunları sana hakaret yada küçümseme gibi algılama sakın. Benim şahsi görüşümdür.

Saygılar Sevgiler.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- pr nin ne kadar işe yarayıp yaramadığını herkez biliyo dışarda insanlar 90 $ satıyolar pr 6 dan link vermeyi işe yaramayan şeylere millet para döküyo görüyomusun :)
2- Sen niye üzerine alındın ki hemen yaranmı var anlamadım doğrusu
3- Site boşmu bu senin fikrin zaten senin yaş gurubuna yapılmadı o site gerçek ziyaretçileride yeterince beğeniyo
4- Sevindim siteyi kötülemene aslında hocamdan öğrendiğim bi sözü hatırlattın bana ve inan sevindim demekki dikkat çekmişiz

Bendende saygılar ve sevgiler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5