İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık oyun sitesi

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhabalar arkadaşlar birden fazla oyun sitem var birini satmak istiyorum satma nedenim adsense hesabım kapatıldı şuan alamıyorum domainde herhangi ban yoktur temiz sitedir adsense açıkken gunluk 20 dolara yakın para kazanan siteydi uğraşmak istenmediğimden satıyorum

domain adı:gamecem.com
açılma tarihi:eek:cak 7 2012
herşey dahilmi? -evet domain adı ve host ile satılıktır üstünde lisanslı script vardır.
günlük tekil ziyaretçi:1000 2000 arası şimdilik
istenilen fiyat en az :500 tl

pazarlık yoktur zaten gayet uygun yazdım adsense hesabı olan biri bunu 2 3 haftada çıkaracaktır zaten pm ile ulaşınız lütfen....

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Adsense gelir kanıtını ve hit bilgisini paylaşır mısın ?

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adsense gelir kanıtını ve hit bilgisini paylaşır mısın ?

adsense kapandı orda gösterebilirdim...hit konusunda güvenceniz olsun oyun oynanma sayısına bakabilirsiniz site üye sayısı :70 daha çok yeni site uğraşmış olsaydım şimdi çok daha iyi yerlerdeydi...

Ekleme:
güzel site, alana hayırlı olsun :)

tşkler sağolun....

Ekleme: gelen trafik % 30 40 arası amerika 'dan buda adsense olan için büyük avantaj...

Ekleme: ilginize teşekkürler site satılmaktan vazgeçilmiştir teşekkürler forum.iyinet :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5