İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Özel Scriptli dizi + klip + fragman video sitesi + Lisanslı vbulletin Forum

dbi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : Diziizle film izle dizi izle online izle bedava izle video izle / Dizibizdeizlenir.com / Diziler / Fotoğraflar / Spor / Herşey Buradaaa!!! - Powered by vBulletin
Site için istenen fiyat : 750 ytl (iki site toplam 750 ytl ) Not: Ayrı Ayrı SATILMAZ
Sitenin aylık getirisi: 250-300 ytl
Sitenin açılış tarihi: 28.11.2007
Kategori, sitenin içeriği nedir: Dizi,klip,fragman çeşitli videolar
Günlük hit sayısı, kaynak link: 6-8 k
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 9 aylık domain pr3
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Sınırlama yok + Lisanslı vbulletin dizi forum sitesi veriyorum.
Hosting dahil midir: Site satışı gerçekleştikten sonra 15-20 gün kullanabilir sonra kendi hostingine taşımalıdır.
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: vbulletin Forum lisanslı satışa dahil
Yazılım lisans sonlanma zamanı: vbulletin lisans ömür boyu lisanslıdır
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

Siteyi tek satma nedenim zamanımın hiç olmaması 10 gün önce işe başladım ve hiç vaktim kalmadı.Şuan hitler 6-8 k arası extreme sildiği için şuan sayyac kullanıyorum onun eksik saydığını herkes biliyor soylememe gerek yok.O yuzden biraz hitler düşük gösteriyor.

Not

dizi izle kelimesinde 12. sırada

diziizle kelimesinde 11. sırada

dizi kelimesinde 15. sırada

50k backlinki var

Check Page Rank!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi