İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Özelleştirilebilir Forum Yazılımı (Geliştiricilere Özel)

Emir360

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Yeni başladığım proje ve yeni açmış olduğum işimden ötürü geçmiş dönemde yapmış olduğum yazılımları geliştiricilere sunuyorum.

7 Ay'da tamamladığım ve piyasaya satışa sunmadığım (sadece bir elektronik dergi şirketine pazarladığım) tam anlamıyla 4-4lük geliştirmeye uygun açık kaynak kodlu Forum yazılımı projemi satıyorum.

Projede LAMP alt yapısı (Linux, Apache, Mysql ve PHP) aynı zamanda Jquery ve Ajax kütüphaneleri mevcuttur.

İçerisinde kendine özel tema motoru ve açık kaynak kodlu olması ile ilgili geliştiricilerin hemen kendine özel geliştirip satabileceği gerekirse kodlarını şifreleyeceği bir sisteme sahiptir.

İlgilenen arkadaşlar yazılıma sahip olabilir.

Tamamen açık kaynak kodludur ve örnek teması içerisinde mevcuttur.

Kullanımı kolaydır. Kendine özel geliştirmeler ve değiştirmeler yapabilir.

Satın almak isteyen arkadaşlar PM ile iletişime geçebilirler.

İyi günler dilerim.

Emir360

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar forumun özelliklerini buraya yazmıyorum ciddi alıcılar varsa hiç bir yerde olmayan özellikleri kendileri görebilecekler. Fiyatı da gayet makul. Geliştirin lisanslayın ve satın.
Dilerseniz sadece kendinize özel kullanın. Karar sizin.

Bir PM yeterli. Ondan sonra telefonla iletişime geçebilirim alıcılar ile.

Emir360

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günceldir. İsteyene özelliklerini ve görüntülerini yollarım ve Cep'ten iletişime geçerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5