İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık - PHP Arkadaşlık Scripti

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten component yüzünden kafayı yedim :( , kızın gelmedimi abi hala buralardasın. Ara ver biraz foruma , ben sana toplu bir sekilde haber vereceğim olup bitenden , merak etme :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardes ne uzuluyorsun soyle sorunu yardimci olalim :)

Gelmedi hala bekliyorum yarin 11 de burda olcak hayirlisi ise gelse zaten guzel bi ara verecegim meraklanma sen :)

H

hikayebul

Misafir
F1R4T inda ipligi pazara cikti :D Ha bu arada o scripte 150 ytl fiyat bictim bir php yazilim uzmani olarak,ayricada bir arkadasin dedigi gibi parca pincik ordan burdan araklamasyon :D

SinanCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baska isinizi gucunuz yok adamin konusunu mahvediyorsunuz bazilari magazin veya tv programlari ile karistirmis burayi ben webmaster forumu diye biliyordum oysa ?
firat emek varsa karsiligini birgun muhakak alirsin
bol satislar

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
2 yıllık konuyu arayıp tarayıp nasıl buldunuz bravo:)

ama ilgimi çektide okudum konuyu, az bile istemiş.

son 2 bucuk aydır php ile arkadaşlık scripti yazıyorum. şu anda işin sonlarına geldim, kendim kullanacağım. bugün biri almak istese 3000ytl 'dir benim için değeri, çünkü benim 1 ayım en az 1.500 ytl'dir. 2 ay çalıştıysam 3000ytl eder, 750 ytl de hediyem olur. ki gerçi o fiyatada satmam o ayrı.

bizim insanlarımız free scriptleri göre göre emek nedir unutmuş durumda.

böyle bir script ne kadar emekle, stresle yazılır kimse düşünmüyor çünkü kodlama bilipte webmasterlık yapan kişiler çok çok az.

joomla kurmakla, sıfırdan sistem yazmak bir değildir.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabi bu konunun reklam satışı bölümünde ne işi varmış diyede sormadan edemiyor insan :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5