İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İkinci El Satılık Pirelli DRG A226G Modem: 90 TL

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ürün Superonline tarafından verilmişti. Ben daha sonra üyeliğimi yeniledim ve Tılgın modem aldım. Aslında Pirelli daha iyi, bunu işten anlayanlar biliyor; ancak ben eski modemi yeniden kurdurtmak istemedim. Ürün tamamen sorunsuz çalışmaktadır, bugüne kadar en ufak bir arıza falan da vermedi (1 sene kullandım).

Mavi renktedir ve üzerinde QuikNet yazısı vardır. Fotoğraf makinemin pili olmadığı için şu an fotoğrafını koyamıyorum, isteyen olursa koyarım :) Ama webcam'den hemen fotoğraflarını çeker veya gösterebilirim isteyene.

İsteyene GG vb. siteler üzerinden de satış yaparım ama 10 lira artar fiyatı. Kargo alıcıya aittir, İstanbul'dan kargoya vereceğim.

Fiyat: 95 lira + kargo (başlıkta 90 yazdım, kusura bakmayın yanlışlık oldu başlıkta)

Aslında bu ürünü satmayı istemiyordum, çünkü gerçekten güzel bir modem ve ilerde bir şekilde lazım olur diyordum; fakat şu an bir miktar nakite acilen ihtiyacım var ve evde satabileceğim ve varsa satacağım :)

Ürünü başka iki sitede daha ilanla satışa koyacağım, oralardan birine satarsam buraya satılmıştır diye not düşerek kapatacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5