İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Portallar

dengeman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn : [email protected]

Kendi alanında hep ilk 3 site arasında yer alan spesifik konulara yönelik sitelerinde buluduğu portallarımdan bazılarını ilgi alaka yetersizliğinden projeye gerekli önemi verebilecek üçünkü kişilere satmayı düşünmekteyim lütfen ilgilenenler msn'den iletişime geçsinler

İyi çalışmalar.

H

Hostmekani

Misafir
dengeman tam olarak anlamadım?domain ile birlikte mi satıyorsun yoksa sadece portalı mı?Eğer siteyi ise adres verebilir misin,Portal ise demo adres verirsen daha iyi olur.

dengeman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıklama

Konu şu tam olarak eğer internet sektörüne yatırımı düşünüyorsanız kurumsallaşma yönünde bir firma veya firma olma yönünde bir webmastersanız ve hali hazırda başarıya ulaşmış bazı projelerimiz vakit yetersizliğinden dolayı satıyorum. Ve site adreslerini ve koşullarıda ilgilenen arkadaşlarla msn'de konuşuyorum.

P

paradox

Misafir
bende ilgileniyorum fiyatlarla beraber gönderirsen sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5