İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Pr 3 Film Sitesi.

UmutTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site adresi: İmzamdaki site
Sitenin aylık getirisi : Yok
Sitenin aktif olduğu süre: 1 ay
Domain başlangıç tarihi : 12 Ekim 2011
Domain bitiş süresi : 12 Ekim 2012
Site için istenen fiyat : 150 TL
Kategori, sitenin içeriği nedir: film izle
Sitenin hit bilgisi : site günlük olarak 50 + hit alıyor.
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: pr 3
Hosting dahil midir değil midir: dahil değil.
Banlı olduğu yerler var mıdır: yok.
Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: evet
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: wp

Özel notlar : Sit daha 1 aylık fakat prsi 3. İlgilenmiyorum güncelleyemiyorum çalıştığımdan dolayı bu sebeple satılık. Sitede domaine lisanslı 50 TLye aldığım tema kullanılıyor buda 150 Tlye dahildir. ve videobb hesabıyla birlikte satılacaktır. İletişim PM yada [email protected] adresinden ulaşabilirler.

Hostingle birlikte isteyenler 200 Tl ödeyecekler. Hosting sınırsız. Natrodan aldığım bir hosting. Paneli falan verilmeyecek. sadece dosyalarınızı barındırmanıza izin vereceğim. 10 Domainlik hosting olduğundan panel veremiyorum. Fakat site sizin yönetiminizde olacak.

UmutTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Perşembeye kadar satılmazsa satmaktan vazgeçeceğim "film izle" kelimesinde ilerlemekte olan bir site. Yatırım iyi olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5