İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık PR 4 Yabancı Haber Portalı

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
www.webzpravy.com - Google Page Rank 4 Seznam SRank 70/100 ( seznam cek cumhuriyetinde google dan daha etkili arama motorudur )
Günlük tekil ziyaret - 400
Günlük Google Reklam getirisi - 1 - 1,5 euro ( tıklama bası ödemeler türkiyeye göre baya yüksek )
Pagerank düzenlemsinde artış olacaktır bir hafta önce çok iyi backlinkler alınmıştır.
İçinde 1200 haber, 2900 etiket bulunmaktadır haberlerin hepsi manuel eklenmiştir.

Sistem - Wordpress tabanlı. kontrol panely cekce ama istediğiniz gibi turkceye cevirebilirsiniz.

Haberler : 1 senelik daha 9 ayı var haber ajansına ödeme yapılmıştır günlük 60 haber çekme izni vardır mediafax.cz haber ajansından.

Yanında hediye olarak - www.turkambalaj.com sitesini www.e-firmam.com gibi etkili bir domaini hediye olarak vericam.

Tekliflerinizi bekliyorum 2 gün içinde en yuksek teklifi aldıgım kişiye siteyi satıyorum.

Minimum Satış Rakamı 800 TL ( 600 TL teklif alındı )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi