İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık pr3 oyun sitesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L

liquiddreams

Misafir
Site adresi: http://www.oyunelit.com
İstenen minimum fiyat: 500 YTL
Sitenin açılış tarihi:4 ay
Kategori, sitenin içeriği nedir: oyun
Günlük hit sayısı, kaynak link: 500-600 google PR3
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: lisans domain oyunlar
Hosting dahilmidir:2 ay
Banlı olduğu sponsor varmı: hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı: hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: evet lisanslıdır
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: hic bir sorun yoktur
ayrıca yanında 1300 adet flash oyunda veriyorum ( cd )

Kayıtlı Üye: 1949
Toplam Oyun: 516
Bugün Oynanan: 47751
Toplam Oynanma: 88947

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
22 Jul, Sat 177

23 Jul, Sun 136

24 Jul, Mon 148

25 Jul, Tue 181

26 Jul, Wed 189

27 Jul, Thu 207

28 Jul, Fri 172

hitlerin bu civarda. en son istediğin rakamı p.m. atarmısın.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en fazla 100ytl ye satarsın hitlerin 200e bile zor geliyor script + oyunları satarsın belki brde ordan ekleyelim üzerine google pr3 olsa hit olmadaıktan sonra işe yaramaz iyi satışlar

L

liquiddreams

Misafir
ugurcan sen bilirkişimisin bu forumda ?? yoksa sadece işgüzarmısın fikir istemedim yada öneri ne rahatsız insanlarsınız benim bir ürünüm var ve fiyatını ben belirlerim ....

Ayrıca burda ne marez vs.. joomlalardan donusturme oyun siteleri satıldı kaldıki bu lisanslı cevirileri yapılmış aylardır googlea indexlenmiş tasarımı goruntusu herşeyi 4 4 lük bir oyun sitesi arka tarafı son derece kulanışlı ve geliştirmeye acık bir sistem rica edicem gereksiz fikir beyan etmeyin.. Hitin düşük olması benim ilgilenememdendir
ayrıca madem bilirkişisin alda biraz fiyat ogren 500 lisanslı oyun + scriptin fiyatı + millet gibi popup vs acıp sahte hit gostermiyorum gerekirsede alan kişiye tekil 30.000 hitli sitemden 2 ay free reklam koyarım

GameSiteScript - 500 Games - Order Now
Get a lifetime license to GameSiteScript, as well as two game packs - worth $245.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
liquiddreams @

önce sakin ol. Hatanı söylemek yerine böyle saldırma ..
Sitenin hiti 500-600 demişsin fakat statslarda öyle degil.

Tabiki senin siten , istedigin fiyatı verirsin,alırsın.. Ona kimse birşey diyemez, ama böyle hatalı oldugun bir konuda bagırıp,çagırmak olmaz..

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sitede istediğim zaman istediğim yerde yorumumu yaparım forum hakkında mod ve adminler var onlardan bir uyarı gelene kadar bu bole sürer gider sen burda bir ürün koymuşsun fiyat belirlemişsin kolay gelsin ama bende yorumumu belirtiim artık orda yazdığımı tam okumadın galiba site bole 100 ytl eder scripti koy uzerine birde (+) olarak göstermişsim...

L

liquiddreams

Misafir
hmm peki oyun tecrümeleri logosu bu kadar zamandır gelen yorumları oylamak link değişimleri hosting vs bunlarda çöp eder dimi enteresan insanlarsınız

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu kadar sert tepkiler veremezsin insanlar sana yorum yapmış.Herkes iyi veya kötü yorum yapabilir.Bunu engellemeye hakkın ve yetkin bulunmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5