İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Projelik Domain - Kaçmaz - EDosya

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Arkadaşlar konu R10 da da vardır link alttadır.

http://www.r10.net/domain-satis/352564-satilik-projelik-domain-kacmaz-edosya.html

Domain: edosya.com
Kayıt Yeri: İsim Tescil

Created: 2008-08-01
Expires: 2009-08-01
Updated: 2009-04-05

Detay (Whois) : Edosya.com - E Dosya

Fiyat Başlangıç: 50TL
Min. Artış: 2TL
Hemen Al: PM le Teklif Veriniz!

Bitiş Süresi: Son tekliften 24 saat sonra

Ödeme: Garanti Hesabına - ATM lerden de yatırabilirsiniz. 2-3 TL masrafı olur.

Açıklama:
Bu domaini r10 dan bi arkadaştan aldım iyi bir de projem vardı ama bazı aksilikler ve elimdeki işlerden dolayı bir türlü ilgilenemedim. Domain PR3 olmuştu ama oraya buraya yönlendirmekten bende bıktım usandım. Artı benim sunucuların hiçbirinde çalışmadı meret ama arkadaşların sunucuda takır takır çalıştı moraller alt üst oldu doğal olarak.

Son olarakta domaini google dan sildirdim ve şimdi eski indexler kalmadı info da kalmadı ama bir hafta içinde yeniden index alıcaktır ama oda yine tek sayfalık olacak. İnfoda kendi siteme verdiğimden benim site görünüyordu o yüzden sildirdim başka bir durum yoktur geçmişi incelerseniz göreceksiniz.

Şimdiden alan arkadaşa hayırlı uğurlu olsun...

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Kardeş hemen al fiyatını sizlere bıraktım uygun gelecek bir fiyat olursa eğer vericem. siz düşündüğünüz fiyatı PM leyin geri dönüş yapalım.

---

SATIŞ BİTMİŞTİR ARKADAŞLAR :::...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5