İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık resim botu

cortes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Resim Botu
Demo adresi: öm isteyiniz
İstenen minimum fiyat: 65 Tl
Kategori, yazılımın içeriği nedir: bot
Lisans bilgileri: bana ait
Lisans sonlanma zamanı: yok
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

Özellikleri
maks. 164 adet resim listeler
164 den sonraki listelenecek her +50 kayıt için +5 TL ile ücretlendirilir.Listede görüntülenecek resim sayısını almadan önce belirtirseniz sevinirim...
aralarında beğendiğiniz resimleri siz kaydedeceksiniz çünkü öyle bir özelliği yok.
her kelime veya kelime grubunda mutlaka sonuç çıkartır.(çok absürt kelimeler hariç - absürt kelimeler dahil.)

cortes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sistem üzerinde değişiklik yaptım.
Artık script yerine program olarak satıyorum.

Ücret 200TL olmuştur.
Özellikleri;
Maksimum bulunan resim 630
ortalama fire 130 civarı
Bulunan resimleri html dosyası içine kaydetme özelliği

Daha sonra bu html dosyasını programın bulunduğu dizinde bulabilirsiniz.Html dosyasını açtığınızda ise resimler bulunan sitelerden görüntülenmeye başlar ve burası biraz zaman alabilir.Ortalama 20MB resim buluyor.Bu rakam +- değişebilir.
Sayfayı farklı kaydet derseniz zaten explorer, firefox vs. de bütün imajlar kaydolur bilgisayarınıza...

Detaylar için öm isteyiniz.Demo yoktur ss gönderebilirim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5