İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Resim Sitesi...

xxxnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar...
Türkiyenin İçerik olarak en büyük resim sitesini satıyorum..Satma nedenim sitemle gerektiği gb ilgilemiyor olmam..sitem 120 kategori ve 20 bin resimden oluşmaktadır.Resimler dijital netlik ve ortalama 1024 px 768 büyüklüğünde'dir...Sistem olarak mükemmel denecek kadar güzeldir.
SİSTEM
1-admin paneli.. ve kontrolü
2-siteye özel ziyaretçi formu
3- siteye özel e-kart gönderim hizmeti
4-siteye özel haber bölümü
5-siteye özel ziyaretçi sayacı
6-siteye özel üyeler arası site içi msjlaşma
7-siteye özel site içi geniş kapsamlı arama motoru
8-admine özel üye hesapları kontrolü ( silme ,aktif etme ,pasif etme, vsvs )
9- admine özel resim ekleme
10-admine özel kategori ekleme
11-admine özel anahtar kelime eklme
daha sayamadığım bir çok özellikte mevcut...hiç kodlama vs ile işiniz yok sistem herşeyi tıklama ile yapıyor..
Sitem www.sunsis.com tarafından tasarlanmıştır... Sistem olarak özel yazılımdır..zaten sizde girince görüceksinizdir.
Size çok dürüst olarak arkadaşlar söyleyim...sitem bana fiyat olarak 1400 ytl mal oldu hosting içinde...resme olan düşkünlüğümden tek idealim çok büyük bir resim sitesi kurmaktı ve bunuda başardım..
Ama devamını sağlayamadım...Yani ilgilenmek linkler oluşturmak tanıtımını yapmak üye ile ilgilenmek vs vs vs..bu şekilde olduğu halde bile 800 üyesi var..ve pr 2 şuan...
Pazarlıksız fiyatım 700 ytl kesinlikle pazarlık payı yok...ve almaya karar veren arkadaşlar lütfen ulaşsın bana..
SİTE ADRESİ : www.resmindili.com
Telefonum : 0542 588 76 07
telefon : 0 344 311 22 62
Adım : Hüseyin Tutak

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
suanki hiti nedir sitenin ?
geliri varmıdır ?
banı varmıdır?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi