İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Şehir Domainleri - COM NET ORG INFO (YALOVA.NET v.s.)

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yukarıda arkadas sormus pm gönderdim demissin arkadasa kısıye goremı davranıyorsun anlamıs deılım
niye kişiye göre davranayım ne alaka! size de yolladım ya mesaj size forumdan yazdım ona özel atmışım aynı mesajlar yani teklif alıyorum ciddiyseniz teklifinizi yapın değilseniz sırf meraktan fiyat sormayın, özel mesaj gönderip 10sn sini ayıranlara açıklama yapıyorum buraya yazanlara da yapıyorum. ama bu tavırlardan alıcı değil meraklı bir fiyat sorucusu olduğunuzu görüyorum, alıcı adam özel mesaj atar mail atar tel. açar v.s.
tokat.info 5ytl verirrim ?
teşekkürler 2 senelik kayıt parasını bile karşılamaz. 300 ytl den aşşağı vermeyi düşünmüyorum

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasım fiyat ısıme gelirse alıcam ama tokata 300den asagı demedıgıne gore buda oyledır sana ıyı satıslar

kotanium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sakarya.org için ne düşünüyorsun pm alabilrmiyim rakam uyarsa alırım

Ganez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
yalova.net aklınızdaki fiyatı pm alabilir miyim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi