İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Siteler!

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satılık Türkçe ve ingilizce Siteler!

www.maxmsn.com > € 250
www.hirbo.com > € 400
www.otellerweb.com > € 300 (ingilizce)
www.gazetehane.com > € 150
www.eg-zotikshoplar.com > € 200
www.find90.com > € 300 (ingilizce)

ödemelerde PayPal kabul edilir..
Hosting hariçtir, isteyen olursa hosting işinide konuşabilir, kendi serverımızda barındırmaya devam edebiliriz.

İlgilenen arkadaşlar varsa pm ile bize ulaşabilirler...

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemeleri daha çok paypal düşündüğümüz için ve paypaldada euro kullandığımız için euro olarak belirtilmistir, ancak, bu fiyatları 1,6 ile çarparak YTL üzerinden de fiyat belirlemek mümkün olabilir tabiiki. ilginize teşekkür ederiz. Biz işimizi ciddi yaparız arkadaşım rakamı az göstermek gibi çok ucuz bir politikanın içinde asla olmayız

W

webkolik

Misafir
webmasterrifo' Alıntı:
ödemeleri daha çok paypal düşündüğümüz için ve paypaldada euro kullandığımız için euro olarak belirtilmistir, ancak, bu fiyatları 1,6 ile çarparak YTL üzerinden de fiyat belirlemek mümkün olabilir tabiiki. ilginize teşekkür ederiz. Biz işimizi ciddi yaparız arkadaşım rakamı az göstermek gibi çok ucuz bir politikanın içinde asla olmayız

Bide pr ve hitlerini yazsan

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pr leri sitelere girdiğinizde görebilirsiniz hit ve diğer konuları ciddi ilgenen arkadaşlar istediklerinde pm olarak yazarlar ve görüşürüz.

B

Bohemlife

Misafir
hitler neden yazılmıyor onu anlamadım
PM ile neden atılıyor? devlet sırrımı:)
yaz ki ona göre " ciddi alıcı " çıksın

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neye göre tahmin yürütüyorsun anlamış değilim.. Arkadaşım ben pahalımı ucuzmu diye bir anket başlattığımı hatırlamıyorum. Sadece satışa sunuldu fiyatlar bunlar...

W

webkolik

Misafir
webmasterrifo' Alıntı:
Neye göre tahmin yürütüyorsun anlamış değilim.. Arkadaşım ben pahalımı ucuzmu diye bir anket başlattığımı hatırlamıyorum. Sadece satışa sunuldu fiyatlar bunlar...
Bne fikrimi belirtiyorum. Ama hitlerini neden saklıyorsun onu anlamıyorum. Açık açık söyle bende ona göre karar vereyim.
İyi satışlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5