İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Sohbet Domain'i Olan.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
KeLebeK.cC var.
Ayrica komsunet SohbetAlemi ni biraz acarmisin? Irc useri ne kadar var bu domainin.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
irc userini tam olarak bilmiorum ama günlük tekil hiti en az 400 en fazla 1000 tabiki bu ilgisizlikten hiç bi içeriği yok sadece ana sayfa + pr 4 vede baya kapanıp açıldı ama ginede kapansada açıldığında en az 300 hiti buluyor :) google aramalarında iyi 1 ay önce kapalıydı kapanmadan önce daha güzeldi "sohbet" aramada 3 üncü sayfadaydı ama şimdi göremiyoum :) 6 sayfalardamı ne. En kısa zamanda yapıcağım.. neyse...

iyi çalışmalar
Saygılarımla

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaf adam 10 msn önce domain bulunmuş demiş hala niye yazıyorsunuz ki :D zorla satacaksınız galiba :D

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Acikcasi benim icin domainin irc user sayisi onemli. Link icin lazim bana.
webmasterrifo irc ve web tekilinide yazarmisin domainin sadece ircsini kiralamak da olabilir bi sure tabi sen ne dersin onu bilemem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi