İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Soru Cevap Sitesi

BuZuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar soru cevap sitemi satmak istiyorum site isnsanların forum forum gezip bir ürün hakkında bilgi almaya çalışmasını kolaylaştırmak üzere yapılmıştır zaten girip bakarsanız az çok anlarsınız çalışma şeklini satma nedenim uğraşamamdır domainde herhangi ban yoktur temiz sitedir adsense açıkken gunluk 5 dolara yakın para kazanan siteydi uğraşmak istenmediğimden satıyorum

Domain: alsammi.com
Açılma tarihi:26.02.2011
Herşey dahilmi? : evet domain adı ve 1 yılık ödenmiş hostu ile satılıktır.
İstenilen fiyat :500 tl

pazarlık yoktur zaten gayet uygun yazdım adsense hesabı olan biri bunu 2 3 ayda çıkaracaktır zaten.ayrıca alan arkadaş gerçekten uğraşırsa insanların bir ürün hakkında fiyat ve bilgi almak isteyeceğin ilk sitelerden biri olabilir diye düşünüyorum pm ile ulaşınız lütfen....

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
kanıtları yarın koyacağım diğer forumlardan zaten banlanmıştır. şuan evdeyim msn konuşmaları vs diğer pc de yarın koyarım

yesimguner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,
makale işleriniz olursa diye mesaj göndermek istedim,şu an birden çok siteye ma<kale yazımı işi yapıyorum,zamanında ve düzenli teslim yaparım,ödeme garanti bankası olursa sevinirim
150 kelime :2 tl
200-250 kelime: 3 tl
250-400 kelime: 5 tl şeklinde möakaleleriniz itina ile yazılır
not: mesajı aklınızda bulunsun diye attım,iyi akşamlar

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2

BuZuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım domaini bana 250 tl ye 220 tl ni ödedim illa 30 tl kalsın dedin bi konuşmamızda bende ondan yatırmadım şimdi kalkmış bana dolandırıcı diyosun 30 tl için yeter artık canımı sıkma ver hesap numaranı 30 tl ni daha yatırayım konu kapansın 6 ay sonra çıkıp illa 30 tl mi ver demende ilginç gerçekten neyse uzatmıycam mevzuyu ver h.nonu bitireyim bu mevzuyu ben işime sen işine bak...!!

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
arkadaşım domaini bana 250 tl ye 220 tl ni ödedim illa 30 tl kalsın dedin bi konuşmamızda bende ondan yatırmadım şimdi kalkmış bana dolandırıcı diyosun 30 tl için yeter artık canımı sıkma ver hesap numaranı 30 tl ni daha yatırayım konu kapansın 6 ay sonra çıkıp illa 30 tl mi ver demende ilginç gerçekten neyse uzatmıycam mevzuyu ver h.nonu bitireyim bu mevzuyu ben işime sen işine bak...!!

Ulan hala yalan söylüyorsun ya hala yalan söylüyorsun. Diğer forumlarda da aynısını dedin kanıtlarımı koydun banlandın neden hala aynı yalanı sürdürüyorsun konuşmalarımızı koydurtma bana ödemeni yolla kes sesini uza git.

Ekleme: kaç kere hesap no attım hala gelen giden para yok yalancılığın bu kadarı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5