İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Sosyal Ağ YAZILIM+HOST+DOMAİN Çook Ucuz

dec1303

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain:www.guuuk.com
Host: 500 mb - 10 gb Trafik (webkur.com.tr)
Yazılım: Php Fox Community

Arkadaşlar site daha 2 gün oldu açıldı. ben aslında yazılımı satcam ama domain ve hostuda hediye olarak vermiş kabul edin. Yazılım sonuçta bu değeri düşmez ömür boyu lisans . Lisans En iyi pakettir. normalde alttaki linkide kaldırttım oyüzden 348 Dolar aldı. ve yurtdışı para yatırımı yüzünden 40-50 tl extra para çekildi. 671 Lira Yatırıldı Faturayı gösterebilirim. Domaini değiştirebilir ve o domaine lisanslayabilirsiniz isterseniz. Satma sebebim önce çok güzel bi domainde idi sitem 32.000 uyem vardı fakat hosting şirketim yedek almadığından dolayı sitemdeki bi değişiklikte sorun çıktı bende kapatmıştım tekrar açmak istedim fakat şevkim kaçtı. ama siteyi sabrı olan biri kurarsa çok iyi yere gelebilir ben aylık 1050 tl gelirim vardı 2 ay sonra .ciddi alıcılar ulaşsınlar.

İstenilen Fiyat: 500 TL

İletişim Tel: 0542 573 9061 msn: [email protected]

fatihank

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam mükemmel bir yazılım. çok orijinal. bravo.. aferim çok yaşa ...

dec1303

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu ne anlamda dediğinizi anlamadım. fakat üzerindeki tema facebook teması temayı değiştirince kendine özgün oluyor. fiyat konusundada uygun fiyata inilir pazarlık vardır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5