İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık sözlük veritabanı

M

Metalirik

Misafir
Özellikleri :
77542 kayıtlı kelime ingilizce - türkçe
Adj.(sıfat) v. noun(isim) olarak sözlerin çevirilmiş hallerinin bulunması.
Örnek ;

my.php

Fiyat : Açık arttırma usülü olup, en üst ödeme yapana verilecektir.

A

aliozen

Misafir
Merhaba, ben almak isterim ama size daha önce de sormuştum nerden bilecez birden fazla kişiye satmadığınızı diye, 18 aralıkta da 80,000 kelimelik bir db satmıştınız. ya da sattınız mı? bu aynı db mi? Ben demiştim 10ytl ye satın çok kişiye satın diye siz bir kişiye gidecek demiştiniz.
Konu başlığınızı saptırdıysam özür dilerim ama almak isterim sözlüğü emin olmak için soruyorum.
Saygılar

http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=20302

M

Metalirik

Misafir
aliozen, o satış iyinetadmin kullanıcısının en üst ödemeyi vermesi ile ona kalmıştı, ancak kendisi bize ulaşmayarak satın almadı.
Bu yüzdendir ki aynı ürünümüzü gene satışa sunduk. Hiçkimseye satıpda tekrar tekrar piyasaya sunmuyoruz.
iyinetadmin,'e geldiğinde sorabilirsiniz satışın gerçekleşip, gerçekleşmediğini.
Aklınıza takılan soruları tabiki sorabilirsiniz.

A

aliozen

Misafir
cevap için teşekkürler... İyinetadmin mutlaka okuyacaktır ve cevap verecektir aranızdaki anlaşmazlığa.

Ayrıca, fikrimi söylemek gerekirse, birden fazla kişiye sabit bir fiyattan satmanın bence hiç bir kötü tarafı yok.

Saygılar

İyi satışlar

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Metalirik' Alıntı:
aliozen, o satış iyinetadmin kullanıcısının en üst ödemeyi vermesi ile ona kalmıştı, ancak kendisi bize ulaşmayarak satın almadı.
Bu yüzdendir ki aynı ürünümüzü gene satışa sunduk. Hiçkimseye satıpda tekrar tekrar piyasaya sunmuyoruz.
iyinetadmin,'e geldiğinde sorabilirsiniz satışın gerçekleşip, gerçekleşmediğini.
Aklınıza takılan soruları tabiki sorabilirsiniz.

Dogrudur, urun bana kalmisti, teknik nedenler ile (maddi degil) alimdan vazgecilmistir. Teknik neden veritabani ile ilgili degildir, benim onceliklerimde degisiklik olmustur, bu nedenle urunu alip bir kenara koymak istemedim.
Bu konuda Metalirik den ozur dilerim, umarim satis bu sefer gerceklesir.

M

Metalirik

Misafir
nonamez, kullanıcısı bizimle irtibata geçmediğinden, 2. kez satışımız gerçekleşmemiş ve kapatılmıştır.
1-2 ay sonra tekrar satışa sunarız.

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cevap yazdım ama anca bu sate evde oluyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5