İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Spor Kulübü Sitesi - Joomla

dj_galaxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Altınova Spor için hazırlanmış site anlaşma sağlanamadığı için satışa çıkartılmııştır.

• İstenildiği taktirde site hakkında gerekli düzenlemeler takım bilgilerine göre yapılacaktır. Genel hatlarıyla oynama yapılmayacaktır.
  • Tema özel olarak hazırlanmıştır. Başka yerde görmeniz imkansız
  • Anlaşma sağlandığı taktirde ilk yıl hosting ve alan adı ücreti alımayacaktır.
  • Farklı bir hosting firması için ise gerekli taşıma işlemleri tarafımızca yapılacaktır.
  • 7-24 destek hizmetimiz mevcuttur.

• Site teması tamamen özel olarak hazırlanmıştır.
  • Sitede bulunan haftanın bileşeni ve modülü özel olarak kodlanıp hazırlanmıştır. başka yerde bulundurulamaz.
  • Puan durumu modül özel olarak hazırlanmıştır. Bütün liglere uygun haldedir. Giriş manuel olarak yapılmaktadır.
  • Haftanın maçı ve gelecen hafta modülleri özel olarak hazırlanmıştır. Manuel olarak yönetim panelinden giriş yapılır
  • Haber modülü özel olarak hazırlanmıştır. Yönetim panelinden kayıt yapıldığı taktirde anına ön yüzde görüntülenir.

Site Ücreti : 900 TL

Demo Adresi : http://spor.wdh.net.tr

spor.jpg

İletişim için ;
Uğur AYDIN
www.wdh.net.tr
0226 811 14 41 - 0 506 831 80 13
[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5