İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Telpa Garantili 5 Ay Kullanılmış Temiz Galaxy S2

Seven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar telefonu 5 ay falan kullandım cok temiz kullandım telefonda neredeyse tek çizik bile yoktur 2 yıl telpa garantilidir

Fiyat: 600tl - Bursa

site üzerinden mesaj atarsanız gün içerisinde dönüş saglarım size

mxpzm.jpg

mxq0w.jpg

mxq3f.jpg

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Son olur rakamı nedir ? Ürünü kontrol edebilme şansımız ne durum'da ? İstanbul'damı ikametgah ediyorsunuz.

Kısaca bilgilendirirseniz memnun olurum.

Hayırlı satışlar.

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyatı biraz fazla.. iki arkadaşım aldı kendilerine birer tane 500'er liradan. ayrıca, 500 lira üzerinden sahibinden-com üzerinden GET (güvenli e-ticaret) ilanı açarsanız cazip olabilir..

Seven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyatı biraz fazla.. iki arkadaşım aldı kendilerine birer tane 500'er liradan. ayrıca, 500 lira üzerinden sahibinden-com üzerinden GET (güvenli e-ticaret) ilanı açarsanız cazip olabilir..

fiyat makul sıfırı 900 lira civarı sahibinden.com açtım onay sürecinde teşekkürler.

myben

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
takas düşünürmüsünüz
Bilgisayar kasasi harici hdd v.s.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5