İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satilik Tema`lar bot`lar hakkinda bir soru

emir2005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar benim kafama takilan bir soru var acaba yanlismi düsünüyorum diye sizede sormak istedim neticede sizde bu forumda oldugunuza göre bu islerle ugrasiyorsunuz.

Bazi arkadaslar temalar satiyor yaninda botlar veriyorlar, benim anlamadigim bu temalar icerisinde haber bölümü baska bir haber sitesinden cekiliyor , burclar , sinema bölümü vs vs . bu temayi alan 50 kisi olsa , 50 tane kopya site olacak internet icerisinde .

Egerki siz haberci degilseniz , haber sitesi acmak , yada astroloji ile ugrasmiyorken bu konu hakkinda bir site acmak ne kadar mantikli ? Hele baska sitelerden icerik cekmek , buradaki avantaji ben anlamadim yani eger bir haber sitesi acsam ve haber.com`dan yada haber7.com`dan haber ceken bir bot kurarsam bu benim sitemde bir haber7.com olabilecektir demekmidir ? yada alan arkadaslar acaba böylemi düsünüyor ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5