İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Toplist Scripti (iyionline.com)

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 senedir sayaç & istatistik hizmeti veren iyionline.com un yazılımını satmaya karar verdim.

Üyelere özel kontrol paneli = www.iyionline.com/cpakontrol id=1378 , şifre=demo (Buraya kesinlikle bakın zaten en çok emek verilen yer burası)

Site sahibi için kontrol paneli = www.iyionline.com/ax1y5nu38

Scripti alan kişi scripti istediği gibi geliştirebilir. Ben bunu satmak için yazmamıştım, o yüzden site sahibinin kullanacağı kontrol paneline önem vermedim alan kişi istediği gibi geliştirebilir ya da 50 milyon karşılığında ben geliştirebilirim. Farketmez...

Şu anda iyionline.com 550 ye yakın üyeyle ayda 6 gb bandwidth harcamaktadır. Yani fazla kullanmıyor.

Scriptin özellikleri :
-Referrer, işletim sistemi, ülke, browser, çözünürlük gösterimi.
-Arama motorlarından gelen varsa hangi arama motorundan geldiğini gösterme, arama motoru ismine tıklanınca hangi kelimeyi arattığını gösterme
-Üye kontrol panelinde hitlerin aylara dağılımı, günlere dağılımı. Sütunlara tıklayarak rahatlıkla istediğiniz ayın bilgilerine ya da istediğiniz günün bilgilerine gidebilirsiniz.
-Her gün ipleri ayrı bi tabloya kaydediyor bu sayede 1 aylık loglar tutulsa bile sistem fazla yavaşlamıyor.
-Üye sitelere bedava canlı sayaç servisi. Sayaç için 57 farklı rakam, 38 farklı çerçeve stili var. Yani üyeler 38*57=2166 farklı sayaç şekli oluşturabilirler.
Stilleri buradan görebilirsiniz http://www.iyionline.com/csform.php

Dediğim gibi bence en önemli özelliği bu sistemi satın alacakların sistemi istediği gibi değiştirebilme, geliştirebilme olanağı. Yani bu konuda serbestsiniz. Fiyatı buraya yazmıyorum. Almayı düşünenlerin benimle irtibata geçebilmeleri için aşağıdaki bilgileri veriyorum.

ICQ = 85853535
MSN = [email protected]

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca şunuda ekleyeyim. Satın alacak kişilere üye veritabanındaki 550 üye bilgisi de ücretsiz olarak verilecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5