İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık toplist

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
top100.gen.tr satılıktır... satma sebebim okula gideceğim icin uğraşamayacağım fazla...

domain: www.top100.gen.tr
fiyat: 500 milyon
Özel toplist scripti ve 700 üye. Bu üyelerden 100 tanesi büyük ve tanınmış sitelerdir... Eğer toplist satılmazsa aynı yolda elimden geldiğince devam edeceğim...

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat Tr şartlarına göre bir hayli yüksek. Biraz daha uygun olsa düşünebilirdik. Başarılar.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Aslına bakarsanız para benim için mühim değil ama bence gercek fiyatı budur. zaten sırf toplisti yaptırmaya 200 milyon ödedim ve 6 aydırda dedicated makineye 150 milyon ödüyorum aylık. 1 milyarın üstünde masrafım oldu bu siteye. Hiç olmazsa diyorum zararın yarısını karşılasın, boşa para saçmayayım dedim kendimce. Benim fikrim bu, sizde bana bi fiyat verin belki anlaşabiliriz. Şu an günlük en az 2000 tekil ziyaretciye sahip gördüğünüz gibi...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
siz verebilceginiz fiyatlari verin ben size birkaç gün içerisinde cevap vereceğim...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
300 milyona bırakıyorum son olarak alan varsa msn'ye gelebilir...
Su an 800 üye bulunmaktadır.
Baştan söleyim toplsitler dandik sunucularda barındırılamaz. Bunu alacak olan kişinin iyi bir sunucusu olması lazım.

msn: [email protected]

Z

zeynelkoc

Misafir
dll sitenin şu anda kapalı olmasının sebebi server a aşırı yüklenme olması mı??

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bende dedicated server vardı ve kapadım. 40 milyonluk bir reseller aldım. Orasıda kapadı toplisti. Aşırı yüklenmeden dolayı. Bunu zaten baştan söylüyorum. Birde ben vaynet.com'u yonlendirmiştim online 100 üzerinde ziyaretci oluyordu. Yoksa o kadar yüklenme olmazdı.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Dedicated alırsan kaldırır. Host firmaları kaldırmıyor. Daha fazla bilgi icin elmasgunesle irtibata gecebilirsin. Sonucta onun scripti. Ben Php'den anlamam... Ben domaini satıyorum, yanında scriptide hediye ediyorum. İstersen kendi sistemini kurarsın.

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanıyorum toplist satıldı. Üst bölümde interturknet bannerı bulunuyor. Ayrıca en alttaki elmasgunes copyright notice de maxturk olarak değişmiş.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet top100.gen.tr interturknet'e satıldı en son duyduğuma göre.

Z

zeynelkoc

Misafir
ya bunlar topliste de mi el attı

bi iframe de buna geçti mi tamamdır hite hit demez ( :

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5