İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Twitter Hesapları (TAMAMEN ORGANİK)

zafer4556

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar uzun süredir forumda twitter hesabı satıyorum.Tanıyanlar Bilir.

Hesaplar Takibe takip olarak kasılmıştır Hit alan hesaplardır

9k ile 60k arası hesaplar kaldı elimde sadece.

Fenomen hesaplarda bulunmaktadır. (1k takip ettigi 40k takipçisi olan hesaplar)

Ödeme Şekli:
Vakıfbank:

NOT: Ücret Gönderildikten sonra hesap şifresi verilmektedir!

Lütfen yukardaki notlar size uygunsa PM atınız.

Güncelleme:Sanırım yanlış anlaşıldı pm göndererek kullanıcı adlarını alabilirsiniz. Ücret gönderildikten sonra hesap şifresi verilmektedir.

mirz4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesapların içeriğini görmeden, etki gücünü anlamadan gözümüz kapalı nasıl gönderelim parayı. Bugüne kadar bir sürü alışveriş yaptım burada satıcılar bilgileri PM ile paylaştı. PM atılan kişilerin de bilgileri forumda paylaştığını görmedim (sadece 1 istisna vardı diye hatırlıyorum). Benimkisi sadece bir görüş, sakın yanlış anlama. İyi çalışmalar, bol kazançlar.

zafer4556

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım yanlış anlaşıldı pm göndererek kullanıcı adlarını alabilirsiniz. Ücret gönderildikten sonra hesap şifresi verilmektedir.

mirz4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçenlerde pm istediğimde kullanıcı adları ****** şeklinde gelmişti o yüzden yazmıştım, kusura bakma. Pm alabilir miyim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5