İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Twitter Scripti

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
300 dolara satın aldım sözünüze kim inanacak peki?
bir sürü indirilebilir klon script bulabilirim
?

canmuhammetak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir sürü indirelebilir bulanacağınız klon scriptilerden 1 tanesi benim bu siteme benzesin daha doğrusu sattığım bu twitter scriptine benzesin bakın benzemesi yeterli tasarım olarak benzesin yeterli olacaktır ek olarak benim ekledim bir sürü özellik var girip baktıysanız göreceksinizdir onlar olmasada olur. birazcık benzeyen hatta bir sürü var diyorsunuz daha iyiside vardır bulun lütfen kullanalım veya burada paylaşın satın almak isteyen arkadaşlar olursa sizin linklerinizi kullanıp indirsinler satın almalarına gerek kalmaz buyrun bekliyorum

Phonique

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yazılımın size ait oldugunu beyan edebilecek ve dogruluk payını teminat gösterecek e-mail görüşmelerini konuya ekleyin ve teyit ediniz aksi halde konunun dogruluk payının olmadığını ve forum üzerindeki ticaret puanınızın'da etkisi ile konuyu kilitleyip telif hakkı olmayan script satışından ötürü forumdan süresiz olarak sizi uzaklaştırmak zorunda kalacağım bilginize.

not : insafiyetlik durumları göz önünde bulundurarak, insanların paralarını sıkıntı oluşturabilecek script, tema, modül vb gibi elementlere verilmemesi ve dolandırıcılık durumlarını önlemek adına bildirilmiştir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5