İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık vbulletin Lisans Ömür Boyu

faruk1406

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dotum ben 1 hafta önce bir lisans aldım aynı gün ücreti ödedim lisans sifre verdiler ben bilgilerim güncellensin diye tickets attım vBulletine lisanslı sürüm 4 ayrı sitede kuruluymuş mücadele ettim 3 site kaldırdı ve kendi lisanslarını altılar ama satan adam kaldırmadı bana sattığında yedek lisansını sattığını söylemişti ve ben ücreti geri ödemesini söyledim adam telefonlara bakmıyor yani kısacası dolandırıldım
eğer siz lisansı tam devrettikten sonra ödeme kabul ediyorsanız ben alabilirim lisansı.
lisansın bağlı olduğu e-mail adresi . gizli soru . ve gişiş şifreleri kullanıcı adı vs verirsiniz ben veya siz tickets atarsınız bilgiler sorunsuz benim adıma güncellenir aynı gün ücreti öderim.
kabul ediyorsanız yazın

bilader bari uyanıksın bu kadar açıkça yazma istersen :msp_biggrin:

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
satılmadı ancak bugun satıcam arkadaşlar acil para lazım artık

sürekli 4 sürümü soranlar burdan baksınlar ss atıyorum

rarely

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Lisans ile ilgili pm atıldı. Kısmetse lisansınıza talibim :D

rarely

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Lisans benim tarafımdan sorunsuz bir şekilde alınmıştır. Lisansı aldıktan sonra arkadaş çok yardımcı oldu.

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Teşekkürler Evet Lisans Arkadaşa Satılmıştır Sorunsuz Bir Şekilde Teslim Ettim Arkadaşlar Her İkimiz İçinde Hayırlı Oldu Teşekkürler :=)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5