İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Satılık vBulletin Lisansı bütçenize göre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Son fiyatı ve ödeme yöntemlerini pm alabilir miyim ?

Pm yollanıyor.....

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 07:05 -->-> Daha önceki mesaj 06:54 --

Son fiyatı ve ödeme yöntemlerini pm alabilir miyim ?

http://forum.iyinet.com/hesap-lisan...tilik-vbulletin-lisansi-butcenize-gore-5.html

Merhaba smuldur ;

Yukarı'da bulunan konumuza yazmış olduğunuz mesaja istinaden yazıyorum.

Son fiyatı ve ödeme yöntemlerini sormuşsunuz.
Son fiyat sadece vBulletin lisans : 150 TL
Son fiyat sadece vbSeo : 150 TL

Ödeme yöntemleri ;

Sadece Banka Yolları ile havale yapabilirsiniz veyahut Moneygram , WesterUnion , PTT aracılığı ile'de gönderme şansına sahibsiniz.

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
gggggggggggggggggnccccllllllllllllllll

smuldur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dolandırıcı Asuha

gggggggggggggggggnccccllllllllllllllll

Asuha adlı üye dolandırıcıdır. Kendisine satış için Garanti Cepbank ile 150 TL gönderdim. Para çekildi ondan sonra yanlış numara vermişim dedi ve ortadan kayboldu.

İnsanları 150 TL için dolandıran bu kişiden şikayetçiyim kendisi hakkında yasal girişimlerde de bulunacağım.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 16:14 -->-> Daha önceki mesaj 15:16 --

Adliye'ye avukatımla gidip verilen TC ile sorgulama yaptım. Bütün kimlik ve ikamet bilgileri mevcut.

Adı : MEHMET AKİF SÜZGÜN çeşitli sitelerde bu isimle dolandırıcılık konuları mevcut

smuldur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne biçim forum burası ortada bir tane yetkili yok

quardian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sakat işler adam çalışıp çabalıyor ondan sonra geliyor dolandırıcının biri cuk cebe . Ama merak etmeyin arkadaşlar bu tiplerden allah misli misli çıkarır. Ben defalarca şahit oldum . Sizin kaybettiğinizde bir şekilde geri geliyor size ama bunu ne siz nede dolandırıcı farkediyor. :D

smuldur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen. Bu insanlar kendisini çok akıllı sanıyorlar ama Bu dünya fani. Allah ıslah etsin. Bu arada bu forumda yönetim diye bir şey yok. İlgilenin biraz şu siteyle.

erkolay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçmiş olsun. Ben de kılpayı dolandırılmaktan kurtulmuşum.

Savcılık, o üyenin buradaki kayıt ve oturum bilgilerini isteyecektir. Umarım masum birinin kimliği ile iş yapmamıştır bu kişi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5