İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İkinci El Satılık Volkswagen Transporter

ispirLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*Satılık Volkswagen Transporter Bilgiler;
Model : 2007
Silindir Hacmi : 1896 cm³
Motor Gücü : 105 BG
Renk : Met Reflex Gümüş Gri
Kasa Tipi : Kamyonet
Yakıt Türü : Dizel
Kapı : 5 Kapı (4/5)
Vites Tipi : Düz Vites
Otomobil Türü : 2. El Otomobil

Açıklama;
Araç ilk sahibinden olup temiz garaj arabasıdır. Full orjinal olup bakımları eksiksiksiz yapılmıştır. Hıll holder ( yokuşlarda kalkış destek sistemi ) Jantlar çelik, orjinal amerikan siyah cam film bulunmakta. Yanlarda nikelaj şeritler bulunmakta. Spoiler ve tavan çıtaları bulunmakta. İç döşeme yapılmış ve ön koltuklar ikilidir. Araçda en ufak kaza ve boya yoktur.
Donanım;

CD, Elektrikli cam, ESP, Klima, Dijital Klima, Sis Lambası, Park Sensörü, Radyo/Kaset, Hidrolik Direksiyon, Merkezi Kilit, Elektrikli Ayna, ABS, Hava Yastığı, Çelik Jant, Alaşımlı Jant, Rezistans yan aynalar, Yol Bilgisayarı, Direksiyon Ayarı
Fotoğraflar;
xxl_e8b6d5f0d633e4ddd2aace8960860212.jpg

xxl_8f7123f72cd6110b1f013f703ce24257.jpg

xxl_096b598cfd6bb0a9c6b9047d32d9755b.jpg

xxl_7438f5185aabe2c212399b38085b0913.jpg

Alıcılar varsa detaylı bilgi içim pm göndermeleri yeterlidir..

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Çok hoşuma giden bir tip.Şahsen Wolkswogen (Seat,Skoda,Audi) ww Group'un araçlarina hastasıyım.Kalitesine seriliğine diyecek lafım olmadi şimdiye kadar olamazda.. Çok kral bir araba asaleti yeter.Renk siyah olacakti bide off.. Hayırlı satışlar dostum, Allah kaza bela vermesin.

ispirLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok hoşuma giden bir tip.Şahsen Wolkswogen (Seat,Skoda,Audi) ww Group'un araçlarina hastasıyım.Kalitesine seriliğine diyecek lafım olmadi şimdiye kadar olamazda.. Çok kral bir araba asaleti yeter.Renk siyah olacakti bide off.. Hayırlı satışlar dostum, Allah kaza bela vermesin.
Sağol siyahda var kısaca ailece wwciyiz. Ama siyahı ben sevmiyorum çok toz belli ediyor küçücük çizik olsa bile belli ediyor.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Sağol siyahda var kısaca ailece wwciyiz. Ama siyahı ben sevmiyorum çok toz belli ediyor küçücük çizik olsa bile belli ediyor.
Evet o konuda haklısın.Birde benim gibi çok sıcak bir iklim yapısına sahip memlekette yaşıyorsan Metalik gri en iyi tercih oluyor:) Bizde Siyah Toledo var 3yaşında ancak 0 ayarında çok temiz kullanmamiza rağmen, Firça izleri dahi belli oluyor desem inanın hocam.Siyah karizmadir ama bir o kadarda - leri vardır.Tekrardan hayırlı satışlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5