İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık website. İnternetten para kazanma makaleleri.

newscant

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Site adresi: webtekazanc.com
Sitenin aylık getirisi : 5$adsense / ort. 20-30$ referans
Sitenin aktif olduğu süre: 1 yıl.
Domain başlangıç tarihi : 10 mart 2011
Domain bitiş süresi :10 mart 2013
Site için istenen fiyat : Teklif sizden. (Piyasayı pek iyi bilmiyorum.)
Kategori, sitenin içeriği nedir: İnternetten para kazanma makaleleri anlatan blog sitesi.
Sitenin hit bilgisi: analytics bilgilerine göre günlük 90-120 arası tekil kullanıcı.
Domainin yaşı: 1 yıllık.
Hosting dahil midir değil midir:dahildir.
Banlı olduğu yerler var mıdır: Hiçbir yerden banı yoktur.
Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: Tamamen.
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: Wordpress blog (süresiz.)
Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır: Hiçbir yasal sorun yoktur.
Satışın yapıldığı diğer siteler: W-S
Özel notlar : Sitede tarafımdan yazılmış 151 özgün makale, 1,100 etiket, 350 resim(hepsi kendi sunucumda.) vardır. Makalelerin hepsi kendi başlığında birinci sıra garantisi. Ek olarak hotfile kayıt, hotfile üye olma, uploaded.to kayit, uploaded üye olma videozer kayit, internetten helal para kazanmak vb. çoğu klasik aramalardan benim siteye ulaşabilirsiniz. En kötü 1. sayfada olurum.

Web sitesinin yanında aşağıdakileride vereceğim.
Hotfile hesabım(2.5$ + Sistem değişti eski referans sayım 40+'dı.)
Uploaded.to hesabım (7,57 € + 38 referans)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5