İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık wordpress oyun teması seolu

gokhanazp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba forum sakinleri tarafımca yapılmış AZP Oyun Teması uzun süredir üzerinde çalıştığım ince ayrıntılarına dikkat ettiğim bir temaydı...Zaman zaman bazı hatalar yüzünden temayı iptal edebileceğimi bile düşünmüştüm ancak tekrardan kendimi toparlayarak temayı sonun da bitirdim...Belki kimi profesyonel tasarımcı arkadaşlarımızın temayı beğenmiyeceğini düşünüyorum çünkü çalıştığımızdan dolayı tam olarak temayı yapmayada vakit bulamıyorduk...

Kısaca temamızın özelliklerini inceleyecek olursak ;

*Yeni Oyunlar
*Rastgele Oyunlar
*Single sayfasında Sağ Tarafta reklam alanı
*Single sayfasında Bookmark Butonları
*Single Sayfasında Bunları Denediniz mi oyun seçenekleri
*Single sayfasında etiketler bölümü
*Single sayfasında sitene ekle bölümü
*Single sayfasında Facebook beğen butonu bölümü

Temada Kullanılan Eklentiler
*All in One SEO Pack
*Rastgele Yazılar Bileşeni
*saksyBookmarks
*WP-PageNavi

kısaca tema özellikleri böyle extra olarak bazı oyun temalarında All In Seo one pack çalışmıyordu yaptığımız temada bu sıkıntıyla karşılaşmadık , oyun temalarında en çok dikkat ettiğim kısımda all ın seo one pack in çalışıp çalışmamasıdır...

Tema'nın Demosunu incelemek için Tıklayınız

Aslında ücretli tema satmak biraz garibime gidiyor herkes bu paylaşımdan yararlansın istiyorum ancak piyasada ki emek hırsızlığı nedeniyle temaya bir ücret belirledik...

50 tl'den temayı satıyoruz...

Tema satın alındıktan sonra gereken tüm destekler müşteriye sunulacaktır...

İletişim Bilgileri için Özel Mesaj istemeniz yeterlidir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi