İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SATILIK www.kolaypara.gen.tr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

asilkan

Misafir
Domain i büyük bi şevkle satın aldım ama şuan tasarım yapacak ve siteyle ilgilenecek zamanım yok 15.12.2005 de 1 seneliğine 81.42YTL ye satın aldım (daha kız gibi yani :)) ilgilenenler, (silindi) msn adresim...

S

Senbul

Misafir
ilk senmi kayıt ettirdin bu alan adını yoksa birisindenmi satın aldın.

A

asilkan

Misafir
ok 20 dolar da...

sitede 20 dolar diyo ama hosting le beraber geçiriyo adamlar isterseniz bi sipariş girin bakın ben yalan söylemiyorum :(

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
.tr uzantılı domainlerin satışı Nic.tr Kurallarınca yasaktır..

W

wish

Misafir
ben inceledim bu sitede daha önce gen.tr uzantılı isimler satılmış.

N

n0kta

Misafir
sen hostingle beraber 81 ytl ye almışsın. bunu alan 81 ytl vermezki... sadce domaini satabilirsin hosting elinde kalır...

A

asilkan

Misafir
napıyım bilmiyom ki..

eger satamazsam siteyi yayına açmayı düşünüyorum şuan Türkiyeye yeni gelmiş bi marketing sistemi ile ilgileniyorum belki siteden bunun tanıtımını yapabilirm 1 haftada içinde suan paypal hesabıma 20 euro geldi (bu sistemden kazandım). bu konuda ayrıntılı bilgi almak isteyenler bana özel msj atsın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5