İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık yabancı hitlist. (5000 tekil)

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin günlük tekil hit ortalaması şuan 3848 .. http://extremetracking.com/open;sum?login=weebto

Ve sitede gugıl reklamı göremedim. Popup açtım demişsin, blocker engelliyor sanırım.

Gugıl reklamının bulunduğu sayfayı, eğer ödeme aldıysan (ki ödeme almadıysan kimsenin binlerce $ vereceğini sanmıyorum) ödeme aldığına dair belgelerin örneklerini ya da kopyalarını (scanner, fotokopi vb) gönderirsen teklif vermeyi düşünüyorum.

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o fiyatı veriyorlarsa hemen sat. googleden de atılırsın zaten pop olayına devam ettiğin sürece.

Dipnot: Satışı baltalamak değil amacım ama marezle 1 haftada bu hiti geçmek mümkün. o kadar para veren varsa hiç durma bence...

0z4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o fiyatı veriyorlarsa hemen sat. googleden de atılırsın zaten pop olayına devam ettiğin sürece.

Dipnot: Satışı baltalamak değil amacım ama marezle 1 haftada bu hiti geçmek mümkün. o kadar para veren varsa hiç durma bence...

popup olayı yaklaşık 5 aydır devam ediyor, hitim %100 yabancı ve kaliteli olduğu için sanırım herhangi bir sorun görünmüyor.

ayrıca toplistte biraz değişiklik yaparak google'ın sevmediği kelimeleri silerseniz toplistte adsense kullanabilirsiniz.

toplist'i satın aldığınızda YENİ KAYIT bölümü açık olarak teslim edilecektir.
şu an ki hitiniz kesinlikle daha da artacaktır

0z4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu anda yerli ve yabancı mevcut teklifleri değerlendiriyorum, 3üne 5ine bakmadan aklıma yatan kişiye satmak istiyorum siteyi..

satın almak isteyenler lütfen ellerini çabuk tutsunlar..

# yeni eve taşındım demişken ev kiramdan bahsetmiyorum. şu anda yatağım, bilgisayarım, adslim ve bilg. masam var evde. tüm eşyalardan bahsediyorum. televizyondan çamaşır makinasına halılardan perdelere ev döşemesinden çatal bıçak takımlarına.. yani sadece bu sitenin satış ücreti de yetmeyece, diğer gelirlerimim tümü de eve gidecek

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin günlük tekil hit ortalaması şuan 3848 .. http://extremetracking.com/open;sum?login=weebto

Ve sitede gugıl reklamı göremedim. Popup açtım demişsin, blocker engelliyor sanırım.

Gugıl reklamının bulunduğu sayfayı, eğer ödeme aldıysan (ki ödeme almadıysan kimsenin binlerce $ vereceğini sanmıyorum) ödeme aldığına dair belgelerin örneklerini ya da kopyalarını (scanner, fotokopi vb) gönderirsen teklif vermeyi düşünüyorum.

Soruma cevap bekliyorum..

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu anda yerli ve yabancı mevcut teklifleri değerlendiriyorum, 3üne 5ine bakmadan aklıma yatan kişiye satmak istiyorum siteyi..

satın almak isteyenler lütfen ellerini çabuk tutsunlar..

# yeni eve taşındım demişken ev kiramdan bahsetmiyorum. şu anda yatağım, bilgisayarım, adslim ve bilg. masam var evde. tüm eşyalardan bahsediyorum. televizyondan çamaşır makinasına halılardan perdelere ev döşemesinden çatal bıçak takımlarına.. yani sadece bu sitenin satış ücreti de yetmeyece, diğer gelirlerimim tümü de eve gidecek

valla bu işte cıvıdı ya yok ev kirası yok bilmemne sen satışına bak arkadaşım kimse senden bu parayla ne yapıcağını sormuyorki iyi satışlar

0z4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

ilginiz için teşekkürler ciddi alıcılara her türlü bilgileri gönderiyorum..

eğer teklifinizi iletir ve anlaşırsak bilgileri gönderebilirim

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
haha niye gizli oluyo onu anlamıyorum bize istediğimiz bilgiler yerine hertürlü cevabı verdin nasıl satmayı düşünüyosun siteyi böyle

0z4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haha niye gizli oluyo onu anlamıyorum bize istediğimiz bilgiler yerine hertürlü cevabı verdin nasıl satmayı düşünüyosun siteyi böyle

sitenin hangi forumlarda satışa sunulduğunun sitenin satışıyla herhangi bir ilgisi olmadığını düşünüyorum.

domain, script, trafik, yönetim, site kazancı, scriptte değişiklik tarzı soruları özelden veya msn'den soran her ciddi teklif sunan webmaster'a detaylı ve samimi olarak sunmaktayım..

msn adresim: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5