İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Youtube Çalışma Stili %100 KAZANÇ

gokhanduman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, 2005 yılından itibaren Youtube algoritması içindeyiz ancak ne zaman kazanmaya başladınız derseniz 2007-2008 sezonlarından itibaren tam anlamıyla çözdükten sonra kazanç elde etmeye başladık. Son güncellemelerden ötürü bir çok insanın canı yandığından ötürü bir çalışma stili geliştirerek daha sağlam adımlarla yürümeye başladık. İçerik sıkıntısı çeken arkadaşlarımızın, içerik sıkıntısını gidermeye geldim desem yeridir. Ödeme alamama ihtimaliniz yok, yaptığınız çalışmalar ile daha iyi yerlere gelebilirsiniz. Günlük 2 ila 2.5 saatinizi ayırarak ve acele etmeden kazanmak isteyen arkadaşlar bana ulaşırsa sevinirim.

# Peki Bu İşlemlerde Neler var?

1. İçerik Bulma Yöntemi
2. Özgün Video Üretme Yöntemi
3. 100M insana Reklam Yapma Yöntemi ( Sadece yt değil, web reklamıda yapabilirsiniz)
4. Camtasia Program Eğitimi

İçerik konusunda kesinlikle hiç bir şekilde sıkıntıya düşmezsiniz zira size açtığımız çalışma kapısında 100binlerce içerik mevcuttur. Şimdi kimileri diyecek ki sattığın şeyin kanıtı göster bize elbette ki aşağıda sizlere kazanç analystic bilgilerini, adsense ödemelerinin yapılmış hallerini vereceğiz.

Sorulabilme ihtimali olan sorular?

1. Bu Çalışma Sisteminde Telif veya Topluluk ihtarı var mı?

- Aylardır bu sistemle çalışıyorum, ne bir topluluk, nede bir telif hakkının meydana gelebilecek bir şekilde çalışma yapmadım. Zira herşey telifsiz ve topluluk kurallarına uygun.

2. Kaç ay sonra kazanmaya başlayacağız?

-2. Aydan itibaren kazanç kapısı artıyor zira bu sizin çalışmalarınıza da bağlı günlük 10 video yapanda kazanır günlük 1 video yapanda ancak zaman ve zamansızlık oranlarını düşünerek bu işe girin.

3. Peki Ne kadar İçerik Bulabilirim ?

- İçerik bulmanın ucu bucağı yok arkadaşlar, sınırsız şekilde içerik türetebilirsiniz.

Fiyat : 2500 TL
Ödeme Şekli : Enpara

Sadece 5 Kişiye Satılacaktır ve İş Garantili İadeli İştir. Olay Kazanamamak Değil Sadece Yapamamaktan İbarettir. 6 Ay İçinde Verdiği Parayı Çıkartıp + Olarak Kazanç Elde Edememe Olasılığında Kişiye Parası İade Edilecektir.

81NogV.png

VY3RLV.png

L3O04G.png

qBJnRD.png

mLJZ71.png

VY3RXn.png

db7Ek4.png

DJyq4O.png

L3O01j.png

R3ORk1.png

ZdORka.png

L3O0Aj.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5