chat ege.net sohbet

Satılık Yüksek Gelirli Film indirme Sitesi

Ultrahdindir

Onaylı Üye
Katılım
22 Haz 2016
Mesajlar
4
Yaş
36
Site Türkiye ve Yurtdışında tanınmış Vip film indirme sitesidir. "Film izleme sitesi değil Film indirme sitesidir." 2000 e yakın Vip üyesi vardır ve günden güne vip üye sayısı artmaktadır. Hitlerin tamamı organiktir ve hiçbir seo çalışması yapılmamıştır. Site "Film indir" ve birçok anahtar kelimede ana sayfadadır. Turbobit+Vip Satış+Backlink+Reklam+Sunuculara Film taşıma şeklinde kazançları mevcuttur. Seo ve hitlendirme çalışmaları yapılırsa çok daha ciddi kazançlar elde edilebilir. Aşağıdaki resimlerden ortalama gelirleri görebilirsiniz.

Pm ve tel ile ulaşabilirsiniz.
0535 402 12 41

Alan arkadaş için satıştan sonra da istediği taktirde site ile ilgili desteğim ücretsiz olarak devam edebilir.

Hayırlı olsun.

Site adresi: PM veya Tel
Kategori, sitenin içeriği nedir: Film indirme Sitesi (72 TB Kendi Özel Dedicate Sunumuzdan Vip Üyelik Verilmektedir) (Sunucu ücreti çok düşüktür)
Site için istenen fiyat: 23500 TL (Fiyat aciliyet dolayısı ile 10 gün için 29,500'den 23,500 e çekilmiştir)
Sitenin aylık getirisi: 3500 TL - 6000 TL (ilgilenilirse Çok Daha Artabilir)
Gelir Kaynakları Nedir: Vip üyelikler + Link Alımı + Makale Alımı + Reklam + File Host + iptv ve film sitelerine yapılan taşıma ve transfer hizmetleri
Sitenin açılış tarihi: 4 Yıl 6 Ay
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik
Hosting dahil midir: Dahil
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Süresiz
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

SİTE KAZANÇLARI "TURBOBİT + VİP ÜYELİK" OLARAK GÜNCEL GERİYE DÖNÜK ŞEKİLDE AŞAĞIDADIR. BUNLARIN DIŞINDA BUTON + BACKLINK + REKLAM GELİRLERİDE MEVCUTTUR. BUNLARDA GÖSTERİLEBİLİR. AŞAĞIDAKİ RESİMLER ALACAK OLAN ARKADAŞ İÇİN BİR NEBZEDE OLSA FİKİR SAĞLAYABİLİR.


1.jpg

2.jpg
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst