İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık ZYXEL NWD-2205 300MBPS KABLOSUZ-N ULTRA COMPACT USB ADAPTÖR

EmreShn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ürünü vatanbilgisayardan aldım, elime bu ayın 16'sında ulaştı ve yeni bir ürün aldığım için bu elimde kaldı.3-4 günlük ürün, sadece 1 kere deneme amaçlı açtım kullandım..Alan kişiye;

Paket içeriği ;

• Kurulum CD'si
  • Hızlı Kurulum Kılavuzu ve Garanti Belgesi
  • USB Uzatıcı
  • Zyxel NWD-2205 Usb Adaptör
  • Kutusu
Yollanacaktır.Hiç bir eksiği yoktur..

Ben 76 TL'ye aldım 55 TL'ye satıyorum.Ödeme- İşbankası-ziraat bankası -Vakıfbank Dan yapılabilir.Kargo Alıcıya Ait'tir.İstenilen kargoya verilir.

Ürün Özelliği

- Küçük boyut ve kullanışlı tasarım
- 802.11n desteği ile 300 Mbps* kablosuz veri transferi
- Soft Access Point mod desteği ile kablosuz internet paylaşımı
- WMM QoS ile çoklu uygulama desteği
- Tek Tuş WPS ile kolay ve hızlı kablosuz şifreleme
- Yeşil Tasarım ile çevreye duyarlı, üstün enerji tasarrufu
Kompakt ve kullanışlı tasarım
Kompakt ve kullanışlı tasarımı ile NWD2105 kullanıcıya taşınabilirlik ve kullanım kolaylığı sunuyor. Birden fazla yan yana USB girişi bulunan bilgisayarlarda küçük boyutu birden fazla USB girişini işgal etmez, kolayca takılıp çıkarılabilir ve taşınabilir.

802.11n desteği ile 150Mbps* kablosuz veri transferi
NWD2105 geleneksel 802.11b/g standartlarından yaklaşık 3 kat daha fazla kablosuz veri aktarım hızı sunarken aynı zamanda bu standartlar ile geriye doğru uyumlu çalışabilir.

Soft Access Point (Erişim Noktası) desteği
Soft AP desteği ile NWD2105 kullanıcılara anlık kablosuz ağ oluşturabilme fırsatını sunar. NWD2105'i bir modem üzerinden internete bağlı PC veya Notebook'a taktıktan sonra diğer kablosuz cihazlar ve kullanıcılar bu NWD2105 üzerinden internet erişimine sahip olabilirler.

WMM QoS ile çoklu uygulama
WMM QoS sertifikalı NWD2205 ses ve video stream gibi zaman duyarlı hassas uygulamaları kablosuz iletmek için mükemmel bir çözümdür. Kullanıcının öncelik verdiği hassas uygulamaları veri trafiğinde önceliklendirerek kablosuz veri transferinde herhangi bir gecikme veya kopma yaşanmasını engeller. NWD2205 ile internet üzerinde multimedya içeriğe daha hızlı ve verimli erişebilirsiniz.

Tek tuş WPS butonu ile kolay güvenlik yapılandırması
Güvenli bir kablosuz ağ kurmak artık çok daha kolay. WPS (Wi-Fi Protected Setup) ile detaylı birçok ayar içerisinde kaybolmak yerine tek tuş kullanarak kablosuz ağınızı en güvenli şifreleme metodlarını kullanarak güvenli hale getirebilmek mümkün.

Yeşil tasarım ile çevre duyarlı, üstün enerji tasarrufu
ZyXEL NWD2205 sadece tak ve kullan destekli kablosuz bir alıcı değil aynı zamanda yeşil tasarım ürünü olarak çevre duyarlı bir çözümdür. NWD2205 çıkış gücünü bağlanılan cihaza olan mesafeyi algılayarak en uygun seviyeye getirir, böylece en verimli şekilde güç kullanımı sağlanmış olur. Eğer ağ üzerinde bir trafik algılanmazsa NWD2205 güç tasarruf moduna geçerek fazladan güç tüketiminin önüne geçer.

*Kablosuz veri transfer hızı teorik olarak 300 Mbps'dır. Gerçek veri transfer hızı kablosuz ağ ortamına ve çevre şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

v2-50955.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5