İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GuzeLNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba suan elimde bulunan Www.SohbetiK.Net Sitesini Satiyorum Almak isteyenler [email protected] msn adresinden benlen irtibata gecebilirler. Site hiçbiryerden banli Değildir Tertemizdir. İÇerik Olarakta Girdiğinizde Zaten Birseyin Eksik Olmadiğini Göreceksiniz.

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satisi engel ve saptirmak istemem ancak alacak bu bilgilere sahip olsun ve sonra basi agrimasin diye yaziyorum, cunku burasi herkesin herseyden haberdar edildigi bir forumdur. Alan kiside bilmesi gerekir bunlari.Sitenin icerigi calintidir. title vs ayni icerikte baska sitelerde oldugu icin googlede 0 degeriniz olabilir. bilginize..

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adamda para varsa alıyodur tabi helal olsun al kardeşim yakışır. Siteye gelince güzel bir site istediğin bir fiyat var mı?

M

Mete

Misafir
:)evet Nekadar org varsa aldım ama idare edin pek bilgili degildim ki hala degilim:) olsun pişman degilim :p

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaLa biLmiom ama sohbetik.org şuan bende :) cünkü domain düşmüştü bende aldim :) ins googlede ii yerlere qetireceqim.

yaw inadına mı yapıyosunuz,

3 yıllık konuyu hortlatıyorsunuz ?

Yapmayın etmeyin..
afferim domain düşmüş sen almışsın ne güzel ne güzel...

Tövbe yarabbim.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar biraz daha duyarlı olalım tarihlere bakalım lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5