İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış: %100 Yükselme Garantili Geniş Seo Paketi

erayaktas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar aranıza yeni katılmış biri olarak sizlere hazırlamış olduğumuz seo paketleri hakında bilgi vermek istiyorum. Yapmış olduğumuz çalışmaların raporları iş bitiminde sizlere teslim edilecektir.

ilk olarak;

Ekonomik Paket : 30 TL

50 adet wordpress Blog
1 adet Youtube Video Link
1 adet Vk Link
1 adet Ok.ru Link
5 adet sosyal medya imlemesi farklı sosyal medyalarda
5 adet makale biz temin edicez.
------------------------------------------------------------------------------------

Orta Paket : 70 TL

100 adet wordpress Blog
1 adet Youtube Video Link
1 adet Vk Link
1 adet Ok.ru Link
10 adet sosyal medya imlemesi farklı sosyal medyalarda
1 adet Film yada Dizi sitesinden Tanıtım Yazısı
10 adet makale biz temin edicez.

-------------------------------------------------------------------------------------

İki paketimiz sizlerin bütçesine uygun olarak hazırladığımız çalışma örnekleridir. Ayrıca bağımsız esnek paketlerimizde mevcuttur. Sizlere aşşağıda belirttiğim materyallerden kendi paketinizide oluşturabilirsiniz. Fiyatı ise paketin oluşumuna göre sizleride memnun edecek şekilde birlikte belirleriz.

Esnek Seo Paketi Materyalleri :
+ Tam Tamına 1001 BLOGDAN TANITIM YAZILARI
+Youtebe Video Linkler
+VK Linkler
+Ok.ru Linkler
+Google Plus, Facebook, Twitter ayrıca bunlardan bağımsız olarak 15 tane daha Sosyal Medya Sitesi
+2 Siteden (Film ve Dizi Sitesi) Tanıtım Yazısı
+2 Siteden (Film ve Dizi Sitesi) Back Link
+Bu sitelere yazılacak Makaleler

Film ve Dizi sitelerinin index hızı 1 dakikadır ve girilen içerikler 1 dakikada indexlenmektedir. Ve aşırı günceldir her gün düzenli içerik girilmektedir. Alexa değerleri 11k ve 20k dır. Sitelerin yaşları 11 aylık sitelerdir.

Ödeme En Para İnternet Bankacılığı hesabına sahibim ve ödemeler (İBAN-HAVALE) yolu ile alınmaktadır.
Ayrıntılı Bilgi isterseniz Telefon numaram : 0534 655 37 22

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi