İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SATIŞ ORTAKLIĞI İLE KAZANIN

teknotekkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Xticaret duyan varmı bilmiyorum ama xticarete üye olarak satış ortaklığı linkini dağıtarak yada bir blog sitesi açarak satış ortaklığı ile güzel gelir elde edebilirsiniz. Xticaret üye olmanın faydalarını yaşamanız gerekir üye olduğunuzdan itibaret burada bulunan ürünleri forum sayfalarında makale sayfalarında tanıtarak yada blog sistesi açarak tanıtımlarını yapabilirsiniz eğer param yok diyorsanız ücretsiz blog açarakta yapabilirsiniz. Sizlere örnek olarak bazı ücretsiz blog sitesi göstereyim buradan yapmış olduğum blog adresinden maskeleme yaptığım linkini dağıtabiliyorum. burada gördüğünüz gibi ücretsiz bir bolg açtım bu linki dağıtarak para kazanabilirsiniz. Buradan ücretsiz blog açabilir ürünleri buradan satabilirsiniz satış ortaklığı ile güzel kazanç elde edenler azımsanacak kadar az bunlarla birlikte sizlerde internetten para kazanabilirsiniz. İnternetten para kazanmak okadar zor değil yeterki ben internetten para kazanacağım diyebilirsiniz kararlı olun yeterki Xticaret üyeliği ile internetten güzel kazançlar elde edebilirsiniz ben xticaret ile kalmayacağım derseniz sizlere satış ortaklığı ile para kazanabileceğiniz bir çok satış ortaklığı sitesi mevcut bunları sizlerle paylaşacağım internetten para kazanmak için birçok yöntem mevcut google adwords duyanlar vardır buradan reklam vererek yada facebook'tan reklam vererek yada adklik ile raklam verebilir buralardanda kazanç elde edebilirsiniz. Herkes ben para harcamadan para kazanmak istiyorum diyor ama para kazanma yöntemlerini önce öğrenmeniz gerekiyor sizlere kazanç sistemi ve goomass para kazanma kitini almanızı tavsiye ediyorum her ikiside para kazanma yöntemlerini daha detaylı bir şekilde anlatıyor kazanç sistemi forum olarak geliyor foruma üye olarak para kazanma yöntemlerini anlatıyor. Goomass para kazanma kiti ise program olarak geliyor programı bilgisayarınıza yüklediğinizde seo, ücretsiz web sitesi kurma, adwords eğitimi ve birçok görsel eğitim ile geliyor bu ürünlerden birini alarak xticarete üye olup ürünleri kolaylıkla satabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Sizlere bol kazançlar diliyorum herşey gönlünüzce olsun.
http://youtu.be/gR5QSi9JRaY

Ekleme: detaylı bilgi için buraya bakın http://bit.ly/s2kkIa

demirel1804

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BLOG AÇTIM

Bende xticaret üyesiyim ama artık ürünleri tanıtımın forumlarda yapınca bazı kişiler gereksiz yere baltalıyorlar.Ama neticede az çok bir kazançı var. Bende kendime ufakda olsa bir BLOG actık içinede ayın en cok para kazandıran ürünlerini koydum. Umarım tutulur İNŞALLAH iyi gelir elde ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi