İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Ortaklığı Kod Hatası

bekciii

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar son anda farkettiğim bir hata alıyorum, satış ortaklığı kayıt işleminden sonra sayfaya altta eklediğim hatayı veriyor. Hem adminde onaylayınca hemde satış ortağının panelinde bu hata var düzeltemedim yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Kod:
Warning: mail() has been disabled for security reasons in /home/organikc/public_html/system/library/mail.php on line 150Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/organikc/public_html/admin/index.php:81) in /home/organikc/public_html/system/engine/controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/organikc/public_html/admin/index.php:81) in /home/organikc/public_html/system/engine/controller.php on line 29

kardoticaret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam admin sayfanızda Sistem>Hata günlükleri tıklayınız ..
ordan hata günlükleri hatayı zaten gösterir tıklayıp. hatayı düzenleyebilirsiniz .. Tabi opencart temanız 1.5.x vb ise
gdj63mnvx

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5