İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Ortaklığı Sistemi İle İnternetten Para Kazanma Yöntemleri

Laptec1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son yıllarda internetten para kazanma konusunda en çok gelişen sektörün satış ortaklığı sistemi olduğunu biliyor muydunuz. Peki satış ortaklığı nedir? Satış ortaklığı olarak adlandırdığımız sistem halk dilinde yüz yıllardır komisyonculuk olarak nitelendirilmektedir. Peki bu sistem nasıl işler?

Dijital ürün: İnternet üzerinden başkalarının dijital ürünlerini pazarlayarak para kazanma yöntemi ürünler genelde e-book, yazılım, hizmet gibi ürünlerdir. Bu ürünlerde kargo ve depo gibi masraflar olmadığı için yüksek komisyonlar kazanırsınız. Komiyon oranları genelde %40 ile başlar %75 lere varmaktadır. Ürünleri internet üzerinden pazarlarken kimse ile yüz yüze kalmak zorunda değilsiniz. Tanıtım sayfanız ile belirlediğiniz hedef kitleye ürün satışı yaparak para kazanırsınız.

Turizm: Örneğin uçak bileti yada tur paketleri satmak olarak düşünebilirsiniz. Antalya tatil yada antalya otelleri yazdığınızda ilk sayfada çıkan sitelerin %60 kısmı sizin rezervasyonunuzu başka bir şirkete ileterek rezervasyon dan ana şirketin belirlediği komisyon tutarı kadar para kazanır. Dijital ürün ile kıyasmaya girersek dijital ürün ile satış ortaklığı yapmak daha avantajlı olur. Çünkü dijital ürünlerde komisyon oranı fazladır ve yaz kış satabilecek ürünler seçebilirsiniz. Fakat turizm ile satış ortaklığı yapacak olursanız yaz aylarında çok güzel para kazanıp kış aylarını daha durgun geçirebilirsiniz.

Gelecek yüz yılın en çok para kazananların bu sektörden çıkacağını düşünüyorum. Bu sektörde 3 yıldır aktif olarak çalışmama rağmen bu sektörü kendi işim olarak benimsedim diye bilirim. Tabi ki bu benimsemem deki en önemli rol bu sektörün bana kazandırmış olduğu para diyebilirim. Bu sektöre ilk başladığımda 15 günlük kazancım asgari ücretin 2 katıydı. Ve o zamanlar tecrübesiz bir şekilde bu sektöre başlamıştım. Her geçen gün bilgime bilgi katarak kazancımı katlıyorum. Eğer internet üzerinden sizde para kazanmaya başlamak istiyorsanız kesinlikle satış ortaklığı sistemini öneririm. Bu sektöre başlamak isteyenlere özel hazırlamış olduğum internetten günde 100 tl para kazanmanın yolu başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Kaynak: http://www.kazancteknikleri.com/1129/satis-ortakligi-sistemi-ile-internetten-para-kazanma-yontemleri/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5