İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Ortaklığı Yapanlara Tavsiyeler

ekkazancyollari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış Ortaklığı Yapanlara Tavsiyeler

Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing) yapan kişilere bu yazımızda bazı tavsiyelerde bulunmak istiyoruz:
İlk olarak iyi bir eğitim seti satın alarak Satış Ortaklığını detaylı olarak öğrenin. Sitemizde bu eğitim setleri mevcuttur.
Sabırlı olun. İlk zamanlar satış yapamayabilirsiniz.
Mevcut bir işiniz varsa ve bu işi ek kazanç için yapıyorsanız, kendinizi sıkmayın.
İnternette çok fazla vakit harcamayın. Zamanı etkin kullanın. Yapacaklarınızı önceden planlayın.
Ailenize vakit ayırın. ''Çok para kazanacağım'' diye kendinizi yıpratmayın. Eşinizle, varsa çocuklarınızla mutlaka zaman geçirin.
Yabancı Satış Ortaklığı ağlarını kullanacaksanız İngilizce öğrenin. Faydası olacaktır.
Vaktiniz varsa bu sistemi devamlı araştırın. Yeni bilgiler öğrenin ve uygulayın.
Satış Ortaklığı yapan rakiplerinizin web sitelerini inceleyin. Yeni fikirler edinin.
Web sitenizde ürün tanıtım makaleleri yazarken kopyalama yapmayın. Özgün yazılar oluşturun.
İnsanları kandırıcı beyanlarda bulunmayın. Dürüst olun. Etik davranın.
Sistemli ve düzenli olarak internette çalışarak Satış Ortaklığından para kazanabilirsiniz.

kaynak:www.ekkazancyollari.com

Herkese bol kazançlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5