İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

! Satış Ortaklığı Yapmak İsteyip Düzgün Ürün ve Hizmet Bulamayanlar !

uzmanmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Satış ve pazarlama konusunda, ikna kabiliyeti konusunda iyi olduğunu düşünen arkadaşlar için bir teklifimiz var.

İster dijital ortamdan isterseniz de sahada işletme ve firma bazlı olarak çalışabilirsiniz.

Aldığınız iş başına %40'ı sizin karınız olacak.

Network vb. gibi mantıksız işlerle uğraşmak istemeyen arkadaşları bekliyoruz.

Ürün satışı değil hizmet satışıdır.
Reklam, halkla ilişkiler, marka yönetimi, danışmanlık ve medya üzerine geniş yelpazesi olan alanlarında uzman ekibimiz sizlerin tedarikçisi olmaya hazır.

- Yaklaşık 4 ile 10 kişi arasında satış ortağı almayı düşünüyoruz.

Bana ulaşabilirsiniz.

arabixmami1998

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar acaba konu ile ilgili sitenizi atarmısınız bakmak istiyorum hizmetlerinize

Tedarikci

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba,

Mağaza web adresinizi iletir misiniz?

Merhaba arkadaşlar,
Satış ve pazarlama konusunda, ikna kabiliyeti konusunda iyi olduğunu düşünen arkadaşlar için bir teklifimiz var.

İster dijital ortamdan isterseniz de sahada işletme ve firma bazlı olarak çalışabilirsiniz.

Aldığınız iş başına %40'ı sizin karınız olacak.

Network vb. gibi mantıksız işlerle uğraşmak istemeyen arkadaşları bekliyoruz.

Ürün satışı değil hizmet satışıdır.
Reklam, halkla ilişkiler, marka yönetimi, danışmanlık ve medya üzerine geniş yelpazesi olan alanlarında uzman ekibimiz sizlerin tedarikçisi olmaya hazır.

- Yaklaşık 4 ile 10 kişi arasında satış ortağı almayı düşünüyoruz.

Bana ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5