İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satışlarımı Arttıracak Yardımcı Aranıyor (Günde En Az 30$ Kazanacaksınız)

oguznamal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Daha önce buna benzer bir iki tane konu açmıştım. Yaptığım işin İngilizce olması ve Türkiye dışındaki müşterilere hitap etmesi, yardımcı bulmamı zorlaştırmıştı.

Ben RedBubble sitesi aracılığı ile grafik tasarımlar satmaktayım ve bunun karşılığında komisyon kazanmaktayım. RedBubble, dünyanın neredeyse her yerine kargo gönderen bir baskılı ürün sitesi. Siteye buradan bakabilirsiniz: www.redbubble.com Bu sitede baskılı tişörtler, kapşonlular, kupalar, eşarplar, telefon kapları, tablet kapları, not defterleri gibi aklınıza gelebilecek birçok baskılı ürün satılmakta.

Bu satılan ürünlerin baskıları da benim gibi grafik tasarımlarını satan kişiler tarafından oluşturulmakta. Benim tasarımlarım League of Legends, filmler ve diziler üzerine. Şu an 56 adet eklenmiş tasarımım var ve eklemeye devam ediyorum.

Son beş gün içinde kazandığım para:

4.png

Hangi üründen ne kadar komisyon kazandığım:

1.png

2.png

3.png

Şu an bir adet wordpress uzantılı, bir adet blogspot uzantılı, bir adet tumblr uzantılı sitem var. Bir facebook sayfam, bir twitter hesabım ve bir instagram hesabım var. Instagram hesabımı aktif olarak kullanıyorum. Diğerleri ile hiç ilgilenemiyorum. Instagram'da paylaştığım her şey, diğer sitelerde ve hesaplarda otomatik olarak paylaşılıyor.

Aradığım yardımcıdan yukarıda saydığım site ve hesaplardan en az birini yönetebilmesini istiyorum. Örneğin instagram'ı yönetmek istiyorsa instagram hesabıma takipçi kazandırmalı, follower ve unfollower dengesini ayarlamalı. Wordpress'i yönetmek istiyorsa instagram'dan otomatik olarak paylaşılan wordpress gönderilerini düzenlemeli, siteye ziyaretçi kazandırmalı. Tabii birden fazla hesabı/siteyi de yönetebilir.

Bu işi çok önemsiyorum ve kesinlikle güzel çalışırsak ayda 3000$-4000$ arası para kazanabiliriz. Kendine güvenen, biraz tecrübesi olan, biraz da İngilizce'si olan biri varsa hemen ayrıntıları konuşabiliriz.

ivan3500

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar detayları pm den görüşelim. kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5