İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Alış Satlık 15 Yaşında Hit Sıkıntısı Olmayan Sağlık Sitesi Alexa Tr 6 K

Türk_Che

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Site Adı : Pm İle Sadece Gerçek Alıcılara Verilecek
Site Kategorisi: Sağlık
Site Yaşı: 15 YıLık
Site Global Alexa : 408,445
Site Tr Alexa: 6,085
Sitenin Günlük Kazançı 5 tl İle 7 TL Arası Değişken
Site Günlük Hit: 1k en düşük; Sınırı yok siz özgün yazın yeterki !

Sitenin 3 aylık Kazancı: https://yadi.sk/d/hN8G7WRTAydbUw linten indirebilirsiniz

Site Fiyatı 4 bin 500 TL Pazarlık Azda olsa yapılabilinir.

Sitenin özel durumu: Site 15 yaşında sitenin içerisindeki her konu 100 de 100 özgündür resmine kadar. Sitenin hit sıkıntısı yok kopyala yapıştır yapsanız bile hit sıkıntısı yok siz konu verin 1 saat sonra hit gelmeye başlasın

Siteyi satma Sebebim: Önemli bir proje için bu siteyi satmak zorundayım zaman problemim çok bir siteye yönelmem gerek saygılarımla alıcısına şimdiden hayırlı olsun...

Hızlı iletişim : 0 534 683 51 50

Son düzenleme:

qeneraLTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Hocam hite göre kazanç az değilmi eğer sadece alıcı için düşünmez iseniz pm atarmısınız siteyi

Türk_Che

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
hocam burada farklı bir reklam türü kulanıyorum yazı içi reklam bence bundan vermiyor para yoksa benim 100k bir sitem var hiti oranın kazancı iyi ben bunun kazancından falan değilim hocam evladiyelik bir site benim zamanım yok anca 3 konu verebiliyorum bunun site yerlerde sürünmesin maksat bu bir güzel insan ekme yesin pm gönderiyorum hocam

bgulen

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Site adresi ile birlikte hit bilgisi ve günlük kazanç tablosu alabilir miyim.

Türk_Che

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
site için şeyleri konu içine yazdım pm gönderildi keyifli forumlar dilerim arkadaşlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5