İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satmak istesem kaç para eder ?

ahmetiyk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede 1milyardan fazla eder güzel bir site içeriğide iyi ama satmadanda 1 milyarı reklamlardan 2-3 ayda kazanabilirsin

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
yapmışsın işte bişiler parayı naapçan...eğlen sitenle ;)

canerpro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarım yok zaten sitede çıplak gibi :D içerik iyi tasarım yazarsan 750 yapar. Hitlerin iyi reklamlardan kazanıyorsan rahatlıkla 1000 YTL yapar.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o domain bende olcak :D bizim beyaz için güzel bi fan sitesi yazarım ve onuda siteye çekerim ;)

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sadece sitemin fiyatını öğrenmek istemiştim. yorulmlarınız içinde teşekkürler arkadaşlar..

sitenin detaylı bilgileride aşağıdadır merak etmek isteyenlere, (5 para etmez diyenlere)

Dünkü : Tekil = 10249 Cogul = 46590

Arama Motoru Hit
Google 5885
Yahoo 9
Altavista 0
Msn 11
Mynet 0

5 para etmez diyen arkadaşlara,
kesinlikle ve kesinlikle muhatabım olamayacak kadar seviyesi olan "mener" isimli üyeye duyurulur..!

insideman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PieRLuGi arkadaşım,
sitenin aylık kazancı belli..2 yıldır da siten için hergün zaman ayırmışsın..sitenin değeri kazancı ile orantılı değil midir? herkes kazanmak için site açmıyor mu(Türkiyede) ?
o halde sitenin değeri = 6 aylık kazanç

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insideman' Alıntı:
o halde sitenin değeri = 6 aylık kazanç

benim bildiğim 18 aylık kazancına eşittir. Yanlış bir bilgi vermek istemem çok emin olmamakla birlikte ama 18 aylık ciroya tekabül eder herhangibir işletmenin değeri.

yani sitenin aylık gelirini 18 ile çarp değeri ortaya çıkacaktır ticari anlamda. Ama domain için bir ücret talep edersin veya sitede kullandığın tasarım veya yazdığın script için vb. gibi ekstra ücretde isteyebilirsin onları bilemem...

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence 6 aylık kazanç çok az, ayda bin ytl kazanan bir siteyi kimse 6 bin ytl ye satmaz, en azından ben satmam. minimum 15 bin isterim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5