İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SAYAC.IN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ArneLd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eski konum kitlenmiş haklı olarak gelemiyordum. Proje hakkında r10dan ara ara bilgi veriyordum burada gelişmeleri aktarıyım.

projede bir arkadaşla anlaşmıştık ve birkaç sorun yaşadım reelimle alakalı gelemedim bir süre nete o arada arkadaş soğudu sanıyorsam sonradan tekrardan toparlamaya çalıştım. ayrıca bu sene okula başlıcam pek kafa yoramıyorum açıkcası yinede peşindeyim işin ortaklık sağlamayı düşündüğüm ilgileneceğine inandığım kişilerle görüşmelerim devam etmekte. domaini elimde tutmaya niyetim yok projeyi tek başıma yapamıcağımdan uzaması kaçınılmaz hal aldı.. herhangi bir olumsuzlukda sizlere bildircem almayı düşünüp teklif verenlerde oluyor henüz asla satmıcam gibisinden konuşmadımda.. yinede söylüyorum okulun ve yaşadığım şeylerin etkisiyle biraz uzuyabilir.
saygılar..

T

trgy

Misafir
Çok fazla büyütüyorsun domaini. .in kaç yıllık domain ve kaç kişi kullanıyor ki bu kadar önemli oldu. Güzel domain ama bu kadar abartıp üstüne gitmemen gerekir. Senin yerinde olsam 100-150 TL veren birine satarım. Satarken de domain alıp satan birine değil gerçekten proje yapabilecek birine satardım. :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
trgy ne yaptın!
100 lira veren olsa iki donbalak aşar bir de amuda kalkar öyle verir domain'i bu arkadaş :D

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
pek kafa yoramıyorum açıkcası yinede peşindeyim işin ortaklık sağlamayı düşündüğüm ilgileneceğine inandığım kişilerle görüşmelerim devam etmekte.

domaini elimde tutmaya niyetim yok projeyi tek başıma yapamıcağımdan uzaması kaçınılmaz hal aldı..

herhangi bir olumsuzlukda sizlere bildircem almayı düşünüp teklif verenlerde oluyor henüz asla satmıcam gibisinden konuşmadımda..

tam emin olamadım ama jenerik domain satış kısmına konuyu açtığına göre sen galiba bu domaini satmak istiyorsun !!!

ArneLd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
trgy ne yaptın!
100 lira veren olsa iki donbalak aşar bir de amuda kalkar öyle verir domain'i bu arkadaş :D
sen kimsin de hakkımda böyle konuşuyorsun ? 100 lirayı sana harçlık veriyim. Okul okuyacaz dedikse ekmeğe muhtacız demedik.

Çok fazla büyütüyorsun domaini. .in kaç yıllık domain ve kaç kişi kullanıyor ki bu kadar önemli oldu. Güzel domain ama bu kadar abartıp üstüne gitmemen gerekir. Senin yerinde olsam 100-150 TL veren birine satarım. Satarken de domain alıp satan birine değil gerçekten proje yapabilecek birine satardım. :)

Büyüttüğüm birşey yok hocam, Sadece projelendirmek istiyorum diğer türlüsü zaten dediğiniz gibi olur. Olmayacak duaysa zaten işine yarıyan proje yapan birine devrederim.

Konuyu buraya açma sebebimse daha önceden konu buradan ilerlemişti o yüzdendir.

100 lira için bu kadar uğraşacak zamanım yok zaten. Benim konuyla ilgilenen arkadaşlardan beklentim bu konuda yardımsever davranmaları.

Yardımcı olacak ekibe mutlaka ihtiyaç var bunu hep söyledim.. Fikirlerinizden çok napsam da dalga geçerim yaklaşımı var. İlk defa yapacağım bir proje ve webmaster forumlarında yardımcı ve fikir verecek arkadaşları konuya davet ettiğimi her zaman söylüyorum.

iyinette bu yaklaşımı birkaç arkadaş dışında hiç göremedim açıkçası şuana kadar reklam sayılmaz gerçi ama r10da bu tarz yaklaşımlar daha iç açıcı

T

trgy

Misafir
Biz gerçekleri söylüyoruz k.bakma. yalakalık edip oo çok güzel diyip heveslendirip sonra üzülmeni istemiyoruz. Kendin birşey bilmiyorsan para verecek gücün yoksa hiçbirşey olmaz. Kimse hayrına ekipte durmaz.

ArneLd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Biz gerçekleri söylüyoruz k.bakma. yalakalık edip oo çok güzel diyip heveslendirip sonra üzülmeni istemiyoruz. Kendin birşey bilmiyorsan para verecek gücün yoksa hiçbirşey olmaz. Kimse hayrına ekipte durmaz.

Yalakalık edilecek bir olay değil zaten. Hayrıma ekipte aramıyorum. Bilgi vermek hayır sayılıyorsa birşey diyemem haricinde evet şuan bu projeye yatırım sağlıyamam sanal üzerinden geçimimi sağlıyan biri değilim çünkü

Buradaki konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum vereceğim bilgi şudur proje için biraz daha zamana ihtiyaç vardır ilgilenen arkadaşlar için bunu söylüyorum.
Iyi forumlar..

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Hayrına ekibime gelecek varsa çok jenerik domainim boşta hemde .com, .net, .org uzantılı.
İlgilenen olursa pm atsın hayrına.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5