İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfa Beğenerek Para Kazanın !!!!!!!!!!!!

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
:D

aman dim sayfaları beğendikten sonra updateye basmayı unutmayın sonra karşınıza yeni sayfalar çıkmaz belli bi sınırda takılır kalırsınız :D bazı refli üyelerim 10 krediden sonra devam edememiş o yüzden :D

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
peki ödeme tamamlandığında nasıl alıcaz? paypal giriş yeri falan yok. kayıt olurken ki verdiğimiz maile kayıtlı olan paypal hesabınamı geliyor?

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
peki ödeme tamamlandığında nasıl alıcaz? paypal giriş yeri falan yok. kayıt olurken ki verdiğimiz maile kayıtlı olan paypal hesabınamı geliyor?

your account > overview > orda elinde para tutan gözlüklü bi adam resmi olacak :D cash out yazıyor. 15 euroya ulaşınca paypal mailini ekleyebilirsin.

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
emrah sen ynede paypala kayıtlı olan mailinle kaydolsaydın. şu an tam emin olamadm bir arkadaşa msj attm cvp bekliyorum

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Zaten ben ne olur ne olmaz diye paypalda kullandığım maille kayıt olmuştum:)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ne oldu sevgi kelebeği sen demiyormuydun facebook kapansın diye , çıkarlarmı konuşmaya başladı :D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Konuya yabancı kaldım...
Facebook zengin mi ediyormuş?
Sebep?

RyShTu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kelebek refinden üye oldum. 0,25€ verdi üye olunca. 1 sayfayı beğendim.0,04€ verdi başka da sayfa yok :)

There are no fanpages avaiable at the moment böyle diyor :)

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
kelebek refinden üye oldum. 0,25€ verdi üye olunca. 1 sayfayı beğendim.0,04€ verdi başka da sayfa yok :)

There are no fanpages avaiable at the moment böyle diyor :)

öyle dememesi lazım sayfaları beğenince update butonuna bastınmı ortadaki ? karşına yeni sayfalar çıkcak onlarıda beğen en az 0.95 euroya ulaşınca günlük limitiniz doldu demesi lazım

Ekleme: ama updateye sürekli basın arkadaşlar bazen 5 defa bastıktan sonra yeni sayfalar geldiği oluyor hemen ümidi kesip çıkmayın :D

X

Xman

Misafir
2 gün oldu 0.01 euro olmuş toplam bakiye :S ayrıca 24 saati geçti hala yeni sayfa açmıyor, iptal ettim üyeliği boş işmiş...

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
2 gün oldu 0.01 euro olmuş toplam bakiye :S ayrıca 24 saati geçti hala yeni sayfa açmıyor, iptal ettim üyeliği boş işmiş...

bnm 3.5 euro olmuş :D ama bişey dikkatimi çekti kendim face hesabı açıp kendi ref linkimle üye oldum yine kazandırdı :hönk:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi